Aktualności

16.05.2013

Pierwsze Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w siatkówce

W Ostrowcu Świętokrzyskim odbędą się Pierwsze Mistrzostwa Polski UKS-ów w piłce siatkowej chłopców - rocznik 1996. Siatkarze UMKS MOS Wola wystąpią w rywalizacji 12 drużyn, które zgłosiły się do turnieju.

  • Kadeci MOS Wola w sezonie 2012/2013
    Kadeci MOS Wola w sezonie 2012/2013

Od 17 do 19 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim zostaną rozegrane Pierwsze Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w piłce siatkowej chłopców.

Udział w turnieju potwierdziło dwanaście drużyn z całej Polski: UMKS MOS Wola Warszawa, Tempo Olsztyn, ULKS Chobrzany, MG 13 Łódź, Siódemka Rzeszów, Top Jedynka Bielsko Biała, Piątka Turek, Huragan  Wołomin, Czarni Połaniec, UKS Ostrołęka, MOS Opole i gospodarz UKS GUMP Ostrowiec Św.

W turnieju udział wezmą zawodnicy urodzeni w 1996 roku i młodsi. Celem mistrzostw jest min. popularyzacja siatkówki, wyłonienie talentów i kształtowanie postaw fair play. Przyznane zostaną nagrody indywidualne na najlepszego rozgrywającego, atakującego, libero, środkowego i MVP.

Patronat nad mistrzostwami objęli m.in. Polski Związek, Piłki Siatkowej, Świętokrzyski Związek Piłki Siatkowej, Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego i Starosta Powiatu Ostrowieckiego.

Skład ekipy UMKS MOS Wola na mistrzostwa:

rozgrywający: Włostowski Michał (kapitan), Miloszewski Kamil

przyjmujacy: Rudzki Cezary, Grot Dominik, Kosno Piotr, Goździkiewicz Kacper,

środkowi: Szaniawski Kamil, Kokoszka Krystian, Łukaszewicz Dawid

atakujacy: Pawłowski Damian, Gładysz Jakub

libero: Brudziński Jakub, 

trener: Krzysztof Wójcik

fizjoterapeuta: Bartosz Pater

 

źródło: pzps i inf.własna

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy