Aktualności

14.05.2013

Młodsza drużyna młodzików startowała w Kielcach.

Drużyna młodszych młodzików MOS Wola - rocznik 1999, startowała w Kielcach w turnieju o Puchar DMKS Plas Kielce. Nasz zespół trenera Mateusza Jaworskiego zajął czwarte miejsce, a turniej wygrała drużyna Dwójka Stalowa Wola.

  • Drużyna młodszych młodzików (rocz.1999) w Kielcach
    Drużyna młodszych młodzików (rocz.1999) w Kielcach

 

W dniach 10 - 12.05.2013 drużyna młodzika młodszego rocznika ‘99 brała udział w turnieju o Puchar DMKS Plas Kielce. W kategorii młodzika było 7 drużyn, które przez 2 dni rozgrywały mecze ,,każdy z każdym”. Następnie odbyły się mecze o poszczególne miejsca w turnieju .

Piątek 10 maja

MOS Wola  – Olimp Ostrołęka 0:2 ( -14, -12)

MOS Wola  – DMKS Plas Kielce 2:0 (23,12)

Sobota 11 maja

MOS Wola - ,,Dwójka” Stalowa Wola 0:2 ( -22, -23)

MOS Wola  – PLAS Warszawa 2:0 ( 19, 14)

MOS Wola – BAS Białystok 0:2 ( -21, -23) drużyna przyjechała z rocznikiem ‘98

MOS Wola  – KS Metro 1:2 ( -21, 16, -13)

Po rundzie zasadniczej zajęliśmy 4 miejsce i w niedzielę graliśmy o wejście do finału ze Stalową Wolą.

Niedziela 12 maja

MOS Wola - ,,Dwójka” Stalowa Wola 1:2 (20, -15,- 9)

Mecz o 3 miejsce

MOS Wola  – Olimp Ostrołęka 0:2 ( -22,-18)

Klasyfikacja końcowa turnieju w Kielcach:

1.,,Dwójka” Stalowa Wola

2. KS Metro Warszawa

3.Olimp Ostrołęka

4.UMKS MOS Wola Warszawa

5.PLAS Warszawa

6.DMKS Plas Kielce

Trener Matusz Jaworski tak podsumował udział drużyny w turnieju:

 - Jestem zadowolony z postawy chłopców,cieszę się że podjęli walkę z każdym przeciwnikiem. Teraz mamy czas, aby wyciągnąć wnioski z naszej gry i poprawić błędy, które zadecydowały o końcowym wyniku. Nagrodę, statuetkę dla najlepszego rozgrywającego w turnieju przyznano naszemu zawodnikowi, Jankowi Najmcowi. Chciałbym również wyróżnić Aleksandra Jassa za wyrównaną, dobrą grę w całym turnieju. Cieszy mnie również postawa chłopcówktórzy są od niedawna w drużynie: Mikołaj Ostrowski, Adrian Tomaszewski, Cezary Brodziński. Podziękowania również dla pana Oskara Jassa za wyjazd z naszą drużyną i pomoc w czasie turnieju.

Skład drużyny UMKS MOS Wola:

Aleksander Jass ( kapitan), Borowski Paweł, Najmiec Jan, Tumiłowicz Piotr, Oberda Kacper, Mikołaj Ostrowski, Belkiewicz Patryk, Dyliński Kacper, Tomaszewski Adrian, Cezary Brodziński.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy