Aktualności

12.02.2005

"ZIMA w MIEŚCIE" w MOS WOLA w czasie ferii zimowych.

W Międzyszkolnym Osrodku Sportowym WOLA , przy ul Rogalińskiej 2 , w czasie ferii zimowych, codziennie od poniedziałku do piątku będą się odbywały zajęcia z siatkówki prowadzone dla wszystkich chętnych przez trenerów MOS Wola - p.Artura Wójcika i Krzyszto

  • ZIMA w MIEŚCIE - punkt zajęć w MOS Wola
    ZIMA w MIEŚCIE - punkt zajęć w MOS Wola
W czasie ferii , codziennie od poniedziałku do piątku , w godzinach 9,00 - 15,00 będą się odbywały zajęcia z siatkówki dla dziewcząt i chłopców. Serdecznie zapraszamy !

Juniorzy MOS Wola ,wraz z najlepszymi kadetami, w czasie ferii wyjeżdżają na obóz do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Młodzicy MOS-u z trenerem Piotrem Taborem wyjeżdżaja na obóz do Jastrzębia, gdzie bedą trenować na obiektach mistrza Polski seniorów Jastrzębskiego Węgla.

Młodzicy II (rocznik 1991) z trenerem Andrzejem Paszczukiem wyjeżdżają na obóz siatkarsko - narciarski do Białki Tatrzańskiej.

Juniorki i kadetki zostają w Warszawie i bedą miały na miejscu obozy dochodzeniowe. Kadetki we wtorek grają o godz. 15,00 na MOS-ie mecz rewanzowy z Siedlcami, a w terminie 18 - 19 -20 lutego w MOS Wola grają turniej dodatkowy o mistrzostwo Mazowsza.

Zajęcia pozostałych grup dziewcząt i chłopców odbywają się na miejscu , w MOS WOLA , według feryjnego rozkładu zajęć.

ZAPRASZAMY i życzymy miłych ferii zimowych !!!
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy