Aktualności

08.02.2005

UMKS MOS WOLA wyróżniony na "GALI SPORTU MŁODZIEŻOWEGO 2004"

W Warszawie, na Torwarze Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu zorganizowało wielkie podsumowanie sportu młodziezowego w Polsce w roku 2004. Zaproszono najlepszych polskich sportowców do lat 19, przedstawicieli najlepszych klubów, województw, gmin i p

  • Minister nagradza parę Bartman - Kubiak i trenera Leona Bartmana.
    Minister nagradza parę Bartman - Kubiak i trenera Leona Bartmana.
  • Prezesi nagrodzonych najlepszych w Polsce UKS-ów. Z lewej p.K.Zimnicki
    Prezesi nagrodzonych najlepszych w Polsce UKS-ów. Z lewej p.K.Zimnicki
  • W swietle jupiterów delegacja MOS Wola panowie Bartman,Zimnicki i Felczak
    W swietle jupiterów delegacja MOS Wola panowie Bartman,Zimnicki i Felczak
Na "Gali Sportu Młodzieżowego 2004" obecni byli senatorowie, posłowie na Sejm, prezesi wszystkich związków sportowych w Polsce, znani sportowcy.
Najpierw Podsekretarz Stanu w MENiS pan Wiesław Wilczyński nagrodził 60 polskich najlepszych sportowców- juniorów wszystkich dyscyplin, którzy zdobyli medale w Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata w roku 2004.
Wśród nagrodzonych znalazła się para siatkarzy plażowych - wicemistrzowie świata i mistrzowie Europy 2004 -  Zbigniew Bartman (UMKS MOS Wola) - Michał Kubiak (Maraton Świnoujście) oraz ich trener pan Leon Bartman.

W kategorii najlepszych w Polsce Uczniowskich Klubów Sportowych - UMKS MOS WOLA WARSZAWA zajął V miejsce w Polsce i prezes klubu pan Krzysztof Zimnicki odebrał  puchar ufundowany przez ministra.
Warto podkreślić, że UMKS MOS WOLA zdobył punkty tylko w siatkówce, bo jesteśmy klubem jednosekcyjnym, natomiast inne czołowe kluby mają po kilka, a nawet kilkanaście sekcji sportowych.
Sekcja siatkówki chłopców MOS WOLA wygrała punktację klubów siatkarskich w Polsce w siatkówce halowej i plażowej za rok 2004.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy