Młodzicy MOS Wola awansowali do półfinału Mistrzostw Polski z drugiego miejsca po porażce z Wifamą Łódź.

Drużyna młodzików trenera Konrada Copa awansowała do półfinału Mistrzostw Polski. Tak jak kilka miesięcy temu, w czasie międzynarodowego turnieju WOLA-CUP 2012 i tym razem o pierwsze miejsce w turnieju rywalizowały drużyny MOS Wola i Wifamy Łódź. W listopadzie wygrał zespół MOS Wola po tiebreaku, dzisiaj także po tiebreaku wygrali łodzianie 15:13.

Mecz decydujący o pierwszym miejscu w turnieju był bardzo emocjonujący i dostarczył publiczności wiele emocjii. W pierwszym secie wyraźnie górowali goście z Łodzi, którzy przystąpili do gry niezwykle skoncentrowani. Zespół z Woli długo nie mógł wejść w należyty rytm gry i Wifama wygrała wyraźnie partię otwarcia.

W drugiej partii siatkarze MOS Wola przeważali wyraźnie i wygrali seta 25:20.

W trzecim secie trwała bardzo zażarta walka i w samej końcówce więcej spokoju i zdecydowania wykazali siatkarze Wifamy Łódź i oni wygrali mecz 2:1.

UMKS MOS Wola Warszawa - KS Wifama Łódź 1-2 (20:25)(25:20)(13:15)

Wkrótce więcej szczegółów.

W meczu o trzecie miejsce : Karpaty MOSiR Krosno - Kaniasiatka Gostyń 2-1 (18, -25, 10)