Aktualności

07.02.2005

Kadeci MOS wygrali 3:2 z Jadarem, kadetki przegrały w Siedlcach

W ostatnim meczu w swojej hali, w lidze wojewódzkiej, kadeci MOS Wola, po dramatycznym meczu pokonali Jadar Radom 3:2. Kadetki MOS Wola przegrały 1:3 w Siedlcach pierwszy mecz półfinałowy.

  • Kadeci MOS Wola w akcji
    Kadeci MOS Wola w akcji
Obydwa zespoły przystąpiły do meczu w osłabionych składach, ze względu na panujacą grypę. W MOS Wola nie grali chorzy F. Drzyzga i P. Podolak oraz kontuzjowany K. Jonak.
Mecz stał na przeciętnym poziomie, ale był pełen emocji. Obydwie drużyny grały nierówno i sytuacje zmieniały się jak w kalejdoskopie. Radomianie dysponowali lepszą zagrywką, z którą MOS Wola często miał kłopoty, natomiast mosowcy mieli przewagę w bloku. Wszystko rozstrzygnęło się dopiero w piątej partii, którą gospodarze wygrali 16:14.

MOS WOLA - Jadar Radom 3:2 (18:25)(25:22)(25:23)(17:25)(16:14)

Dopiero teraz okazało się , jak brzemienne w skutkach okazały się dla kadetów MOS-u Wola, porażki we własnej sali z Metrem II i MKS MDK. Mecze te, przy odpowiedniej koncentracji i większym  zaangażowaniu można było wygrać i wtedy... realna była szansa na  awans z Mazowsza.

Dziewczęta MOS Wola rozegrały pierwszy mecz półfinałowy z Siedlcami na wyjeździe. Kadetki nasze, też zdziesiątkowane grypą,  przegrały 1:3. Dziewczęta grały bez chorych Anny Kunysz, Joanny Stawickiej i Magdy Dudek.

Ósemka Siedlce - MOS Wola 3:1 (25:19)(25:23)(20:25))(25:16)

Za tydzien, we wtorek o godzinie 15,00 mecz rewanżowy na MOS-ie. Jeśli Siedlce okażą się lepsze w dwumeczu to dołączą do trzech drużyn , które zakwalifikowały sie do turnieju dodatkowego, jeśli zaś lepszy okaże sie MOS Wola, to turniej rozegrany będzie z udziałem trzech drużyn.
Nasze siatkarki mają zagwarantowane miejsce w turnieju dodatkowym , ponieważ Iza Kożon jest uczennicą SMS Sosnowiec. Turniej dodatkowy odbędzie się w hali MOS Wola w terminie 18 -20 lutego.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy