Juniorki MOS Wola przegrały trzy mecze w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski w Goleniowie

Drużyna juniorek MOS Wola w pierwszym meczu przegrała po dramatycznym meczu 2:3 z Goleniowem, a w drugim spotkaniu uległa Sparcie Warszawa 1:3 i awans do finału MP uciekł naszym juniorkom. W ostatnim dniu turnieju siatkarki MOS Wola przegrały 2:3 z Poznaniem.

Drużyna juniorek MOS Wola grająca w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski w Goleniowie w pierwszym dniu turnieju spotkała się z gospodyniami z Goleniowa. Nasze siatkarki prowadziły 2:1 w setach, ale niestety przegrały mecz 2:3, po dramatycznym tiebreaku, przegranym 13:15.

UKS Barnim Goleniów - MOS Wola Warszawa 3:2

W drugim dniu turnieju w Goleniowie odbyły się derby Warszawy. W pierwszym secie lepsze były siatkarki MOS Wola, w drugim końcówkę wygrała Sparta i było 1:1. W trzeciej partii siatkarki MOS Wola prowadziły już 8:0, 12:3, by ostatecznie, po serii zepsutych zagrywek i słabej grze, przegrać partię. Czwarty set to cały czas prowadzenie Sparty, nawet 4 punktami. W końcówce jednak siatkarki MOS Wola dogoniły rywalki, a nawet miały piłke setową prowadząc 24:23. Niestety, zepsuta zagrywka i przegrana końcówka 24:26 oraz cały mecz 1:3.

MOS Wola Warszawa - Sparta Warszawa 1:3

W trzecim meczu w turnieju nasze juniorki także uległy swoim rywalkom. Tym razem przegrały z zespołem z Poznania.

ZSMS FKS Poznań - MOS Wola Warszawa 3:2 (23:25, 25:19, 15:25, 25:11, 15:12)