Juniorzy MOS Wola wygrali 3:0 z Jadarem Radom

W przedostatnim meczu ligi mazowieckiej nasi juniorzy wygrali na Rogalińskiej z Jadarem Radom 3:0.

Przedostatni mecz w rozgrywkach ligi mazowieckiej rozegrali nasi juniorzy. W meczu u siebie pokonali Jadar Radom 3:0

MOS WOLA - Jadar Radom 3:0 (25:20)(25:21)(27:25)

Przed meczem odbyła się miła uroczystość nagrodzenia zawodnika Jadaru Radom - Fijałkowskiego , który w ubiegłym sezonie wspomagał kadetów MOS Wola w mistrzostwach Polski (kooptacja) i zdobył z naszą drużyną brązowy medal w Mistrzostwach Polski. Otrzymał on od dyrektora MOS-u pana Krzysztofa Zimnickiego i trenera Krzysztofa Felczaka nagrodę - buty siatkarskie Asics.

W meczu , który stał na przeciętnym poziomie nasi juniorzy panowali nad sytuacją. W pierwszej partii toczyła sie dość wyrównana walka do stanu 20:20 , po czym MOS zdobył kolejno pięć punktów. W drugim secie nasi siatkarze cały czas prowadzili z bezpieczną przewagą. Dość nerwowy był set trzeci, a szczególnie jego końcówka i dopiero trzy udane akcje Kamila Mazowieckiego, który wszedł na boisko w samej końcówce meczu za Dominika Wójcickiego, przesądziły o zwycięstwie MOS Wola. W meczu nie wystąpił Zbyszek Bartman, który leczy kontuzję.
Ostatni mecz w lidze nasi juniorzy rozegraja w niedzielę z MKS MDK Warszawa , w hali na ul. Konopnickiej.
Turniej dodatkowy, decydujący o tytule mistrza Mazowsza i o awansie do gier w Mistrzostwach Polski, w następny weekend.