Aktualności

31.01.2005

Juniorzy MOS Wola wygrali 3:0 z Metrem na Ursynowie.

Gładkie zwycięstwo 3:0 (25:20)(25:16)(25:16) odnieśli juniorzy MOS Wola w meczu z Metrem na wyjaździe.

  • Mecz Metro - MOS Wola 0:3
    Mecz Metro - MOS Wola 0:3
  • Metro - MOS Wola na Ursynowie
    Metro - MOS Wola na Ursynowie
  • Mecz wygarała nasza drużyna juniorów
    Mecz wygarała nasza drużyna juniorów
W kolejnym meczu na szczycie, w lidze juniorów Mazowsza, spotkały się drużyny Metra Warszawa i MOS Wola. Tym razem grano w hali OSiR na ul.Hawajskiej, na Ursynowie. Mecz obserwował trener reprezentacji Polski kadetów (87-88) pan Zdzisław Gogol, który przyjechał na mecz czołowych drużyn Mazowsza, ze zgrupowania kadry narodowej w Spale.

Gładkie zwycięstwo odnieśli juniorzy MOS Wola , rewanżując się za porażkę 1:3, poniesioną w naszej hali.
W dniu dzisiejszym Metro - MOS Wola 0:3 (20:25)(16:25)(16:25)

Nasza drużyna, po wczorajszm wygranym meczu z MKS MDK 3:1 odzyskała spokój i większą swobodę w grze. Nasz zespół cały czas kontrolował przebieg wydarzeń i wyraźnie prowadził z niezbyt dobrze dysponowanym przeciwnikiem. Tylko momentami toczyła się wyrównana walka. MOS Wola lepiej zagrywał i miał przewagę w bloku oraz w ataku. Nasi siatkarze grali uważnie i tylko raz przytrafił się im przestój, kiedy w III secie prowadząc 20:10 , stracili po kolei 6 punktów, ale szybko wzięli sie do roboty i wygrali wyraźnie.

Po tym meczu MOS Wola ma jedną porażkę w lidze mazowieckiej, Metro dwie przegrane, a MKS MDK trzy porażki. Przypominamy, ze Junior Stolarka Wołomin i MOS Wola mają zawodników w SMS Spała i będziemy świadkami turnieju dodatkowego o tytuł mistrza Mazowsza.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy