Zwycięstwo juniorów MOS Wola w ważnym meczu wśród najlepszych.

Juniorzy MOS Wola wygrali 3:1 z MKS MDK Warszawa w bardzo ważnym meczu na szczycie. Kadetki MOS Wola wygrały 3:0 z Legionovią na wyjeździe.

Mecz kadetek Legionovia - MOS Wola 0:3 (22:25)(20:25)(12:25)
 Kadetki MOS Wola trenera Artura Wójcika wygrały wyjazdowy mecz z Legionovią 3:0 i obecnie znalazły się juz wśród czterech najlepszych drużyn na Mazowszu. W dzisiejszym meczu z Legionovią dziewczęta wygrały wyraźnie, ale miały trochę kłopotów z zagrywką przeciwniczek.
W meczach "na krzyż" nasze dziewczęta spotkają się z Siedlcami.

Mecz juniorów UMKS MOS WOLA - MKS MDK Warszawa 3:1 (23:25)(25:19)(25:22)(25:20)
Ważny i ciężki mecz stoczyli na Rogalińskiej nasi juniorzy, którzy w kolejnym meczu na szczycie o mistrzostwo Mazowsza, spotkali się z MKS MDK Warszawa.
MOS Wola przystępował do meczu z jedną porażką w rozgrywkach, a MKS MDK z dwoma porażkami.
  Szczególnie dwa pierwsze sety to twarda, ciężka walka o każdy punkt. Pierwszego seta MOS Wola, po dwóch poważnych błędach w końcówce , przegrał 23:25.
W drugim secie również toczyła się wyrównana walka, ale seria udanych bloków naszej drużyny pozwoliła uzyskać wyraźną przewagę w drugiej części seta, wygranego 25:19.
W trzecim i czwartym secie gra była nadal nerwowa, ale nasz zespół w tych setach juz panował nad sytuacją. Nasza drużyna  grała  coraz lepszą zagrywką i wyprowadzała  sporo kontrataków , po udanych obronach. Wszyscy walczyli bardzo ambitnie i zasłuzyli na pochwałę.
Trener K.Felczak nie chciał nikogo wyróżniać indywidualnie i podkreślał, że zwycięstwo odniósł cały zespół.
W najblizszym tygodniu nasza drużyna juniorów rozegra trzy ostatnie mecze. W poniedziałek , na ul.Hawajskiej, o godz.18,30 MOS Wola zagra rewanż z Metrem Warszawa. W czwartek na Rogalińskiej , o godz.19,30 mecz rewanżowy z Jadarem Radom , a w przyszłą niedzielę rewanż na wyjeździe z MKS MDK.