Dwa zwycięstwa drużyn MOS Wola w mistrzostwach Mazowsza

W środę drużyny MOS Wola odniosły dwa zwycięstwa w rozgrywkach o mistrzostwo Mazowsza. Juniorzy wygrali 3:0 z Junior Stolarką Wołomin na wyjeździe, a młodziczki wygrały u siebie z UKS Hubert Ochota 2:0.

W środę drużyny MOS Wola rozegrały dwa kolejne mecze w mistrzostwach Mazowsza.

Juniorzy grali na wyjeżdzie z UKS Junior Stolarką Wołomin. Nasz zespół wykonał normę i wygrał 3:0. Ważne , że nasi siatkarze nie stracili seta , co może  mieć znaczenie w  dalszym etapie rozgrywek. Dwa pierwsze sety nasi juniorzy wygrali wyraźnie. W III partii wołominianie wykonali dwie serie bardzo trudnych zagrywek , grając niezwykle ryzykownie. Na szczęście MOS wygrał końcówkę i obeszło się bez straty seta.
Junior Stolarka Wołomin - MOS Wola 0:3 (20:25)(13:25)(23:25)

Kolejny, już czwarty z rzędu , mecz wygrały młodziczki MOS Wola, które trenują i grają w sali Gimnazjum przy ul. Conrada. W dniu dzisiejszym w swojej hali MOS Wola pokonał 2:0 UKS Hubert Ochota. Gratulujemy!