Juniorki MOS Wola wygrały drugi mecz w Ostrowcu Świętokrzyskim i już awansowały do ćwierćfinału Mistrzostw Polski

Drużyna juniorek MOS Wola wygrała 3:1 z TPS Lublin i dzięki temu już uzyskała awans do 1/4 Mistrzostw Polski. Jutro nasze juniorki zagrają mecz o pierwsze miejsce w turnieju w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Siatkarki MOS Wola grające o awans do 1/4 Mistrzostw Polski juniorek w drugim dniu spotkały się z zespołem TPS Lublin.

Początek meczu nie ułożył się po mysli naszych siatkarek i zakończył się zwycięstwem lublinianek. Drugi set to konert gry naszego zespołu i pogrom rywalek w stosunku 25:9. Trzeci set wygrany po ciężkiej walce. W czwartym secie wszystko wskazywało na to, że będzie piąty set, ponieważ juniorki TPS Lublin prowadziły już 17:11. W tym momencie weszła na zagrywkę Aleksandra Grzeszczak i wszystko się odmieniło. Nasze siatkarki dogoniły rywalki i zwyciężyły w końcówce seta.

MOS Wola Warszawa - TPS Lublin 3:1 (22:25)(25:9)(25:23)(25:21)

W drugim meczu :

UKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski - Abis SP 64 Łódź 0:3 (14:25)(21:25)(18:25)

W ten sposób zespół z Łodzi oraz nasze juniorki mają po dwa zwycięstwa i juz zapewniony awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski. W niedzielę mecz o pierwsze miejsce MOS Wola Warszawa - Abis SP 64 Łódź.