Aktualności

16.01.2005

Juniorzy MOS Wola wygrali , kadeci i młodzicy - przegrali

W czasie weekendu grały trzy drużyny chłopców MOS Wola. Juniorzy wygrali 3:0 z Junior Stolarką Wołomin, kadeci przegrali 0:3 z Metrem I Warszawa , a młodzicy ulegli na wyjeździe Borucie 1:2...

  • Mecz juniorów MOS - Stolarka 3:0. Blokuje MOS.
    Mecz juniorów MOS - Stolarka 3:0. Blokuje MOS.
W czasie weekendu grały wszystkie trzy zespoły chłopców MOS Wola. Tylko juniorzy wygrali swój mecz.

W kategorii juniorów , w meczu na Rogalińskiej MOS Wola pokonał zdecydowanie drużynę z Wołomina. Nasz zespół pokonał wyraźnie rywali , mając przewagę szczególnie w bloku. Był to pierwszy mecz juniorów w finałach Mazowsza.
MOS Wola - Junior Stolarka Wołomin 3:0

W drugim meczu na Rogalińskiej kadeci przegrali z drużyną Metra I Warszawa. Nasz zespół zagrał znacznie lepiej, niż w ostatnich spotkaniach, ale nie wystarczyło to nawet na wygranie choćby jednego seta z liderem rozgrywek Mazowsza w tej kategorii wiekowej. Chłopcy z Ursynowa kontrolowali cały czas przebieg meczu, byli drużyną zdecydowanie lepszą (warto zaznaczyć, że MOS Wola nie ma rocznika 88 i gramy drużyną młodszą).
Nasza drużyna , dzięki ambitnej postawie w drugim i trzecim secie,  momentami prowadziła wyrównaną walkę, ale końcówki należały do rywali.
MOS Wola - KS Metro Warszawa 0:3 (16:25)(22:25)(20:25)

Młodzicy MOS Wola (90) grali wyjazdowy mecz z Borutą Kuczbork , ostatni mecz w rozgrywkach grupowych. Mecz bardzo ważny , ponieważ obydwa zespoły wychodzą do finałów Mazowsza , a wyniki pomiędzy nimi będą już zaliczane do finałów. W pierwszym meczu w Warszawie MOS Wola wygrał 2:1.
W sobotnim meczu nasza drużyna , niestety, przegrała 1:2. Mecz w dwóch pierwszych setach był wyrównany, ale w trzecim , decydującym secie - zdecydowanie wygrała drużyna Boruty.
Boruta Kuczbork - MOS Wola 2:1 (20:25)(25:22)(15:5)
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy