Dziewczęta z MOS Wola - rocznik 2000, na drugim i siódmym miejscu w Grodzisku Mazowieckim

W dniu 9 grudnia 2012 roku drużyna żeńska rocznika 2000, prowadzona przez trenera Radosława Krukowskiego, wzięła udział w Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt kategorii czwórek organizowany przez UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki. W zawodach wzięło udział 18 zespołów z 9 mazowieckich drużyn.

Zawodniczki I zespołu w składzie: Julia Aleksandrow, Natalia Marek, Magda Kusy, Zosia Parzydło i Sabina Porwat zdobyły srebrny medal, a zespół II w składzie: Natalia Curyło, Oliwia Jakóbowicz, Gabriela Surma, Zosia Krajewska oraz Iza Kołodziejczyk, zajęły VII miejsce.

Warto podkreślić dobrą postawę I zespołu, który uległ tylko w jednym meczu przeciwko wiecznemu rywalowi - UKS 6 Radom. Dziewczęta przełamały jednak kompleks UKS Plas Warszawa, który pokonały w grupie finałowej 15:11.
Najlepszą zawodniczką MOS-u w turnieju została Natalia Marek.