Aktualności

08.12.2012

Duży sukces drugiego zespołu kadetek MOS Wola - wywalczony awans do turnieju finałowego na Mazowszu.

Drugi, młodszy zespół kadetek MOS Wola trenera Stanisława Lizińczyka wygrał ostatnio trzy kolejne mecze w I lidze mazowieckiej i zajął drugie miejsce w rundzie zasadniczej, zapewniając sobie awans do finału Mazowsza.

  • Drugi zespół kadetek MOS Wola z trenerem Lizińczykiem
    Drugi zespół kadetek MOS Wola z trenerem Lizińczykiem
  • Udział w rozgrywkach współfinansowany przez m.st.Warszawę
    Udział w rozgrywkach współfinansowany przez m.st.Warszawę

Sukces zespołu kadetek trenera Stanisława Lizińczyka

Bardzo udanie zakończył rundę zasadniczą rozgrywek drugi zespół kadetek MOS Wola. Wygrane kolejno trzy mecze na finiszu zasadniczej rundy pozwoliły na zajęcie drugiego miejsca w rozgrywkach, premiowanego automatycznie udziałem w turnieju finałowym o Mistrzostwo Mazowsza.

I tak kolejno 30.11 w Płocku, kadetki MOSu pokonały najgroźniejszego konkurenta do premiowanego II miejsca Volley Płock 3:1 (25:20, 17:25, 25:19, 25:18).

4.grudnia gościliśmy drużynę „13” Radom. Po zaciętym meczu wynik 3:1 (25:19, 23:25, 25:23, 25:19).

W czwartek 6.12 w ostatnim meczu cyklu zasadniczego podopieczne trenera Lizińczyka łatwo uporały się z zespołem Sparty Warszawa 3:0 (25:10, 25:14, 15:13).

Warto podkreślić, że drugi zespół MOSu przed rozgrywkami skazywany przez niektórych „ekspertów” na walkę o utrzymanie w I lidze, przegrał tylko dwa spotkania ze starszymi koleżankami z naszego klubu (1:3, 1:3). Natomiast nad pozostałymi rywalami zanotował po dwa zwycięstwa.

Skład zespołu MOS Wola: Adamek Adrianna, Krajewska Marta, Krysztofiak Emilia, Kucharska Klaudia, Kurpiewska Natalia, Latos Magda, Maculewicz Dominika, Musiukiewicz Julia, Olszewska Ola, Rytel Kasia, Tomaszewska Julia

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy