Porażka juniorów MOS Wola z MKS MDK w meczu I ligi mazowieckiej w hali przy ul. Polnej

Drużyna juniorów MOS Wola zagrała słaby mecz i przegrała 1:3 z liderem I ligi juniorów MKS MDK. Siatkarze z Woli nie potrafili wykorzystać nie najlepszej dyspozycji silnego rywala.

Siatkarze MOS Wola w pierwszej partii grali bardzo źle, robili dużo błędów i zostali zdeklasowani przez gospodarzy.

W drugiej partii nasi siatkarze zaczęli z wielkim animuszem, prowadzili już 6:0 i nadal mieli przewagę nad utytułowanymi siatkarzami MDK, którzy grali  słabo. Doszło jednak do nerwowej końcówki i to nie dzięki bardzo dobrej grze rywali, ale dlatego, że nasz zespół popełniał dużo własnych błędów, a już szczytem bezradności było zepsucie przez naszych siatkarzy siedmiu kolejnych zagrywek! W końcówce seta zawodnik MDK otrzymał żółtą kartkę, za niesportowe zachowanie i krytykowanie orzeczeń sędziego, co dało naszej drużynie ostatni punkt.

W trzeciej partii, najlepszej w meczu, było sporo niezłej gry. Nasi siatkarze prowadzili w końcówce seta dwoma punktami, ale w zespole MKS MDK wszedł na zagrywkę zawodnik rezerwowy i udanymi serwisami odrobił straty drużyny gospodarzy, a następnie siatkarze MDK wygrali końcówkę, wykazując swoją wyższość. Nasi siatkarze mogą żałować straconej szansy na wygranie partii.

W ostatnim, czwartym secie nasi siatkarze już grali bez wiary w sukces i mimo, że gospodarze niczym nie imponowali łatwo poradzili sobie z naszą drużyną.

Trener Krzysztof Felczak po meczu powiedział: "Szkoda, że moi zawodnicy nie potrafili wykorzystać swojej szansy, zrobili zbyt wiele błędów własnych i wykazali słabą odporność psychiczną."

MKS MDK Warszawa - MOS Wola Warszawa 3-1 (25:15; 24:26; 27:25; 25:16)

Skład MOS Wola: :Szczepaniak, Kowalczyk, Prudzyński, Kraśniewski, Zackiewicz, Gregorowicz, Bujniak(L), Zambrowski, Kulik, Nieora, Trzmiel, Dybowski