Aktualności

20.12.2004

10 lat Klubu Sportowego METRO

20 grudnia 1994 roku powstał Klub Sportowy Metro Warszawa. Z tej okazji na Ursynowie odbyły się jubileuszowe uroczystości, w których uczestniczył dyrektor MOS Wola Krzysztof Zimnicki. Z okazji tego jubileuszu , nasz klub MOS Wola - składa gratulacje i naj

  • KS Metro
    KS Metro
20 Grudnia 1994 roku powstało Stowarzyszenie Kultury Fizycznej METRO Warszawa. Wśród założycieli Metra był  m.in. pan Krzysztof Zimnicki , który pracował jednocześnie jako trener w MOS Wola i w Metrze w latach 1994-1999. Pan dyrektor Krzysztof Zimnicki uczestniczył dzisiaj w obchodach jubileuszu Metra i otrzymał Dyplom Pamiątkowy z okazji Dziesięciolecia Klubu.

W latach 1998 - 2002 kluby Metro i MOS Wola ściśle ze sobą współpracowały. Zgodnie z umową o współpracy najlepsi zawodnicy z obydwu klubów reprezentowali KS Metro w rozgrywkach do kategorii młodzika, a po ukończeniu tego wieku przechodzili do dalszego szkolenia w MOS Wola. Najlepsi zawodnicy z kolejnych pięciu roczników (od 1982 do 1986) kontynuowali przygodę z siatkówką w MOS Wola , po wcześniejszym reprezentowaniu Metra. Dzięki tej współpracy obydwa nasze kluby potrafiły dokonać rzeczy bez precedensu, a mianowicie w jednym sezonie zdobywać medale w mistrzostwach Polski  we wszystkich kategoriach od minisiatkówki , poprzez młodzików, kadetów,  do kategorii juniora starszego. W roku 2002 współpraca pomiędzy naszymi dwoma  klubami zakończyła się , a zawodnicy Metra kontynuują karierę juniorską w swoim klubie na Ursynowie.

Z okazji jubileuszu 10-lecia KS Metro, klub Sportowy MOS Wola składa najlepsze życzenia dalszych sukcesów Zarządowi KS Metro, trenerom i zawodnikom.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy