Cenne zwycięstwo juniorek MOS Wola ze Spartą Warszawa w Mistrzostwach Mazowsza.

Drużyna juniorek MOS Wola trener Elżbiety Lizińczyk wygrała 3:1 ze Spartą Warszawa na boisku przeciwniczek w ramach rozgrywek o Mistrzostwo Mazowsza.

Cenne zwycięstwo juniorek MOS Wola

Bardzo udanie zaprezentowały się nasze juniorki w rewanżowym meczu ze Spartą Warszawa w ramach Mistrzostw Mazowsza.

Po przegraniu w I rundzie na własnym boisku 1 : 3, w meczu przy ulicy Lindego nasze dziewczęta nie należały do faworytek. Jednak bardzo ambitna i skuteczna gra zapewniła podopiecznym Elżbiety Lizińczyk końcowy sukces. Tym razem one oddały Spartankom jednego seta wygrywając

3 : 1( 25:20 ; 25:23 ; 27:29 ; 25:18 ).

Wynik mógłby być jeszcze bardziej korzystny, ale w końcówce III seta zabrakło juniorkom MOS „ zimnej krwi „ i przegrana po emocjonującej , sportowej walce. Po tym secie licznie zgromadzeni kibice spodziewali się dominacji drużyny Sparty, jednak zawodniczki MOSu ‘’pokazały charakter’’ . Czwarty set to dominacja „ Mosianek „ : 8:3 ; 11:5 ; 19:8 ; 22:13. Dopiero w końcówce seta przeciwniczki podreperowały bilans punktowy zdobywając w tej partii 18 oczek.

Duża radość zawodniczek, trenerki i sympatyków drużyny z Woli , tym większa, że w tej kategorii wiekowej juniorki MOSu w ostatnich latach nie notowały zbyt wielu zwycięstw w konfrontacji z zespołem Sparty.

Skład drużyny MOS WOLA : Grzeszczak O , Lubiak M, Bratman A, Świercz O , Karcz A , Kołtuniak O , Wątroba – Sikorska , Jędrzejewska K , Robaszkiewicz  A , Szyjka I - libero