Aktualności

16.11.2012

Już ponad 1000 osób polubiło naszą stronę na Facebooku !

Wczoraj wieczorem nasza klubowa strona na Facebooku zanotowała tysięczną osobę, która polubiła naszą stronkę! Dziękujemy za zainteresowanie, ale mamy świadomość, że musimy sprostać oczekiwaniom tak wielkiej ilości sympatyków. Dziękujemy i prosimy o jeszcze.

  • Już ponad tysiąc fanów polubiło naszą klubową stronkę na facebooku.
    Już ponad tysiąc fanów polubiło naszą klubową stronkę na facebooku.

Dnia 29 grudnia 2010 roku założyliśmy stronę klubową na facebooku. Początkowo nasze posty oglądało po kilkanaście osób, ale popularność stronki stale rosła.

Powstało także kilka stron UMKS MOS Wola, założonych przez nieznane nam osoby.  Strony takie nikt nie prowadzi i niestety, wprowadzają wiele osób w błąd. Dlatego prosimy wszystkich naszych sympatyków, którzy zapisali się na te nieoficjalne strony, aby przenieśli sie na stronkę naszego Klubu i Ośrodka MOS Wola. Oto link do oficjalnej strony:

http://www.facebook.com/moswola

Warto zanotować, że 4382 osoby obejrzały nasz najpopularniejszy post. Naszą stronę oglądają internauci w kilkudziesięciu krajach świata.

Staramy się, aby oficjalna strona klubowa www.moswola.pl różniła się nieco od strony na facebooku i zapraszamy do oglądania obydwu naszych stron.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy