Aktualności

07.12.2004

Z MOS Wola do kadry Polski

Zawodniczki i zawodnicy MOS Wola co roku grają w reprezentacji Polski w kategoriach młodzieżowych. Również w tym sezonie gracze MOS Wola powoływani są do szkolenia centralnego Polskiego Związku Piłki Siatkowej....

  • Polski Związek Piłki Siatkowej
    Polski Związek Piłki Siatkowej
Niedawno wrócili ze zgrupowania treningowego kadry PZPS rocznika 1987-88 dwaj zawodnicy MOS Wola - Grzegorz Łomacz i Michał Stępień. Obydwaj uczestniczyli w meczach kontrolnych przeciwko Słowacji. W kadrze tego rocznika jest jeszcze Zbyszek Bartman (87) , zawodnik MOS Wola wypożyczony w tym sezonie do grania w seniorach,w I lidze w Polskiej Energii Sosnowiec. W rozgrywkach młodziezowych o mistrzostwo Polski  Zbyszek będzie reprezentował MOS Wolę.

Obecnie przez tydzień ,na zgrupowaniu organizowanym przez PZPS w Miliczu przebywają dwie zawodniczki MOS Wola , rocznik 1990 : Anna Kunysz i Małgorzata Lizińczyk. Warto przypomnieć również , że w Szkole Mistrzostwa Sportowego PZPS w Sosnowcu jest Iza Kożon (88) z MOS Wola.

W przyszłym tygodniu (15 - 22 grudnia) ,na zgrupowanie treningowe organizowane przez PZPS w Miliczu, wyjeżdżają dwaj zawodnicy MOS Wola - Fabian Drzyzga i Igor Łukasik.

Życzymy powodzenia w walce o koszulki z orzełkiem.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy