Aktualności

30.10.2012

W sobotę siatkarze MOS Wola w II lidze powalczą przy Rogalińskiej o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. ZAPRASZAMY!

W sobotę, o godz.17,00 w hali MOS Wola przy ul. Rogalińskiej odbędzie się mecz o mistrzostwo II ligi mężczyzn pomiędzy siatkarzami MOS Wola a Żyrardowianką Żyrardów, w którym nasi siatkarze z pomocą kibiców powalczą o pierwsze zwycięstwo. Zapraszamy wszystkich sympatyków i życzymy szczęścia w losowaniu pamiątek klubowych.

  • Cały zestaw pamiatek klubowych MOS Wola jest do wylosowania na meczach II ligi mężczyzn
    Cały zestaw pamiatek klubowych MOS Wola jest do wylosowania na meczach II ligi mężczyzn
  • Maskotka klubowa - misiek MOSEK
    Maskotka klubowa - misiek MOSEK
  • Drużyna II ligi mężczyzn MOS Wola czeka na doping naszych kibiców.
    Drużyna II ligi mężczyzn MOS Wola czeka na doping naszych kibiców.

Tradycyjnie już, tak jak w latach ubiegłych, na meczach naszej pierwszej drużyny klubowej wśród sympatyków MOS Wola losujemy pamiątki klubowe. Jest to niepowtarzalna okazja na zdobycie takiej pamiątki. Kupony, uprawniające do losowania upominków klubowych, można otrzymać od swojego trenera lub w portierni i po wypełnieniu, wrzucić do specjalnej urny.

Przyjdź w sobotę na godz. 17.00 i wspomóż dopingiem naszych siatkarzy w rozgrywkach II ligi oraz wygraj pamiątkę klubową. Przyjdź obejrzeć naszych zawodników w akcji i spędzić sobotnie popołudnie z siatkarską rodziną MOS Wola!

Wstęp na mecz w II lidze mężczyzn jest bezpłatny , a wszyscy członkowie naszego klubu, którzy przyjdą na mecz , mają szansę wylosowania pamiątek klubowych.

ZASADY KONKURSU:

Wszyscy, którzy chcą zobaczyć mecz naszych siatkarzy grających w II lidze mogą otrzymać  ZAPROSZENIE na mecz , zawierające KUPON KONKURSOWY.

Zaproszenia wydają trenerzy wszystkich grup treningowych MOS Wola oraz panie w sekretariacie Ośrodka, a także na portierni tuż przed meczem.

Osoba, która przyjdzie na mecz, powinna wrzucić do specjalnej urny swój kupon konkursowy, na którym należy wpisać imię i nazwisko.

W czasie meczu o mistrzostwo II ligi mężczyzn odbędą się losowania pamiątek klubowych. Osoba, której kupon konkursowy został wylosowany musi OSOBIŚCIE odebrać nagrodę w czasie meczu. Nikt inny nie może odebrać nagrody za osobę nieobecną na meczu. W czasie meczu jedna osoba może tylko raz brać udział w losowaniu nagród ( jedna osoba nie może wrzucić kilku kuponów konkursowych). W przypadku powtórnego wylosowania kuponu z nazwiskiem tej samej osoby, druga nagroda , w czasie tego samego meczu, nie będzie wydana. Jeśli kibic drużyny MOS Wola Warszawa przyszedł na mecz z osobą towarzyszącą , to ta osoba może także uczestniczyć w losowaniu, wrzucając swój kupon do urny.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy