Aktualności

28.11.2004

Trzy kolejne zwycięstwa drużyn MOS Wola na Mazowszu

W minionym tygodniu odbyły się 3 kolejne mecze drużyn MOS Wola w mistrzostwach Mazowsza. W środę drużyna młodzików (90) pokonała na wyjeździe 2:0 zespół Metra II. W sobotę , w MOS na Rogalińskiej najpierw kadeci wygrali 3:2 z Junior Stolarką Wołomin , a

  • siatkówka
    siatkówka
Młodzicy ( rocznik 1990) wygrali wyjazdowy mecz z drugim zespołem Metra 2:0 . W ocenie trenera Piotra Tabora nasza drużyna nie grała zbyt dobrze, ale liczy się zwycięstwo 2:0.

Drużyna kadetów stoczyła dramatyczny mecz z Junior Stolarką Wołomin, wygrywając 3:2 (25:17)(21:25)(25:11)(22:25)(15:11). Mecz stał na słabym poziomie, a obydwa zespoły popełniały masę własnych błędów. Był to jeden z najważniejszych meczów tegorocznej ligi mazowieckiej, a ranga spotkania trochę sparaliżowała grających. Zespół MOS Wola , w którym kilku zawodników walczyło również z chorobami, zagrał słabe spotkanie. Do słabego poziomu meczu dostroili się także sędziowie.
W ocenie trenera K. Zimnickiego najbardziej zawiedli zawodnicy rezerwowi, którzy dostali szansę gry z powodu choroby lub niedyspozycji po chorobie zawodników pierwszej szóstki, ale żaden z zawodników drugiej szóstki nie wykorzystał swej szansy ani nie pomógł drużynie.

Drużyna kadetek MOS Wola  , bez problemów , wygrała 3:0 z drużyną Żyrardowa. Według trenera Artura Wójcika nasze dziewczęta nie potrafiły sie odpowiednio zmobilizować i nie zagrały dobrego meczu, będąc pewne zwycięstwa.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy