Aktualności

18.10.2012

W sobotę o godz.18,00 Inauguracja II - ligowych rozgrywek sezonu 2012/13 w hali przy Rogalińskiej.

Drugoligowy zespół siatkarzy MOS Wola w najbliższą sobotę o godz.18,00 zainauguruje sezon 2012/2013 w Warszawie. Zapraszamy wszystkich kibiców naszej drużyny. Przypominamy, że na meczach II ligi mężczyzn wśród kibiców MOS Wola można wylosować pamiątki klubowe.

  • Cały zestaw pamiatek klubowych MOS Wola jest do wylosowania na meczach II ligi mężczyzn
    Cały zestaw pamiatek klubowych MOS Wola jest do wylosowania na meczach II ligi mężczyzn
  • Maskotka klubowa - misiek MOSEK
    Maskotka klubowa - misiek MOSEK
  • Pamiatka klubowa - myszka MOSÓWKA
    Pamiatka klubowa - myszka MOSÓWKA

Drużyna siatkarzy trenera Krzysztofa Wójcika w ubiegłą sobotę rozegrała pierwszy mecz nowego sezonu w Ozorkowie. Po dramatycznej walce nasi siatkarze ulegli miejscowej Bzurze 2:3.

Nasz zespół w najbliższą sobotę o godz. 18,00 w hali przy ul. Rogalińskiej zaprezentuje się warszawskiej publiczności po raz pierwszy w tym sezonie. W sezonie 2012/2013 siatkarze naszego klubu grają w rozgrywkach II ligi mężczyzn po raz szósty. W tegorocznych rozgrywkach mamy bardzo zmieniony, odmłodzony skład. Jak grają ? Warto przyjść i zobaczyć.

W dotychczasowych pięciu sezonach w II lidze grało w barwach MOS Wola 66 zawodników. Udział w rozgrywkach II ligi był dla bardzo wielu z nich wstępem do kariery w ekstraklasie bądź w I lidze. Niektórzy, grając w II lidze jeszcze w wieku juniora, przygotowywali się do walki o medale w juniorskich mistrzostwach Polski.  Jeszcze inni, po sukcesach w siatkówce juniorskiej, grali w naszej drużynie klubowej mężczyzn przedłużając swoja karierę siatkarską w czasie studiów.

Oto zestawienie siatkarzy MOS Wola, którzy rozegrali najwięcej spotkań w II-ligowej drużynie MOS Wola:

67 meczów - Bartosz Kaczmarek

66 - Witold Pawlewicz

50 - Paweł Sutyniec

47 - Michał Żurek

43 - Robert Iliński, Łukasz Makowski, Piotr Szulc

40 - Piotr Żuber

38 - Adrian Bartczak

37 - Mariusz Schamlewski

36 - Alan Wasilewski

32 - Tomasz Sklaski

 

Z zawodników, którzy występują w drużynie II-ligowej MOS Wola w tym sezonie, najwięcej spotkań mają rozegrane: Jakub Linka - 25 spotkań, Przemysław Smoliński - 15 meczów, Tomasz Urbański - 9 spotkań, Jakub Skwarek i Mateusz Osiecki po 5 meczów.

Tradycyjnie już, tak jak w latach ubiegłych, na meczach naszej pierwszej drużyny klubowej wśród sympatyków MOS Wola losujemy pamiątki klubowe. Jest to niepowtarzalna okazja na zdobycie takiej pamiątki. Kupony, uprawniające do losowania upominków klubowych, mozna otrzymać od swojego trenera i po wypełnieniu, wrzucić do specjalnej urny.

Przyjdź w sobotę na godz. 18.00 i wspomóż dopingiem naszych siatkarzy w rozgrywkach II ligi oraz wygraj pamiątkę klubową. Przyjdź obejrzeć naszych zawodników w akcji i spędzić sobotnie popołudnie z siatkarską rodziną MOS Wola!

Wstęp na mecz w II lidze mężczyzn jest bezpłatny , a wszyscy członkowie naszego klubu, którzy przyjdą na mecz , mają szansę wylosowania pamiątek klubowych.

ZASADY KONKURSU:

Wszyscy, którzy chcą zobaczyć mecz naszych siatkarzy grających w II lidze mogą otrzymać  ZAPROSZENIE na mecz , zawierające KUPON KONKURSOWY.

Zaproszenia wydają trenerzy wszystkich grup treningowych MOS Wola oraz panie w sekretariacie Ośrodka, a także na portierni tuż przed meczem.

Osoba, która przyjdzie na mecz, powinna wrzucić do specjalnej urny swój kupon konkursowy, na którym należy wpisać imię i nazwisko.

W czasie meczu o mistrzostwo II ligi mężczyzn odbędą się losowania pamiątek klubowych. Osoba, której kupon konkursowy został wylosowany musi OSOBIŚCIE odebrać nagrodę w czasie meczu. Nikt inny nie może odebrać nagrody za osobę nieobecną na meczu. W czasie meczu jedna osoba może tylko raz brać udział w losowaniu nagród ( jedna osoba nie może wrzucić kilku kuponów konkursowych). W przypadku powtórnego wylosowania kuponu z nazwiskiem tej samej osoby, druga nagroda , w czasie tego samego meczu, nie będzie wydana. Jeśli kibic drużyny MOS Wola Warszawa przyszedł na mecz z osobą towarzyszącą , to ta osoba może także uczestniczyć w losowaniu, wrzucając swój kupon do urny.

W czasie meczu MOS Wola Warszawa - UKS Międzyrzecka Trójka będzie można wylosować m.in:

SZALIK KLUBOWY MOS WOLA

Maskotki klubowe - Myszka Mosówka i Misiek Mosek

Kołatka - rączka do dopingowania,

Długopisy klubowe
Proporczyki MOS Wola 
koszulki T-Shirt MOS Wola
breloczki z logo klubowym MOS Wola
nalepki samoprzylepne z logo MOS Wola

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy