Aktualności

09.11.2004

Ogólnopolski Turniej Młodzików (90-91) w MOS Wola - wyniki

W dniach 12 i 13 listopada w MOS Wola odbył się kolejny turniej. Tym razem z okazji DNIA NIEPODLEGŁOŚCI grały w hali MOS-u drużyny młodzików. Zwyciężył AZS Olsztyn po zwycięstwie w finale z UKS 46 Sobieski Lublin 2:1.

  • Turniej MOS Wola
    Turniej MOS Wola
  • AZS Olsztyn 90 - zwycięzcy turnieju
    AZS Olsztyn 90 - zwycięzcy turnieju
Ogólnopolski Turniej Młodzików organizowała sekcja siatkówki MOS Wola.
Trenerzy Piotr Tabor i Andrzej Paszczuk przeprowadzili zawody dla 8 drużyn.

W piątek i sobotę zagrały  w Warszawie następujące drużyny:

AZS Olsztyn I (90) , AZS Olsztyn II (91) , TS Volley Rybnik,  Maraton Świnoujście,  UKS 46 Sobieski Lublin, oraz trzy zespoły MOS Wola : MOS Wola I (90), MOS Wola II (91) i MOS Wola (druga drużyna 89).

Wyniki :
Grupa A
MOS Wola I 90 - UKS  46 Sobieski  Lublin 1:2 (19:25)(25:23)(10:15)
AZS Olsztyn II 91 - Maraton Świnoujście 0:2 (10:25)(12:25)
MOS Wola I 90 - AZS Olsztyn II 91 2:0 (25:14)(25:14)
MOS Wola I 90 - Maraton Świnoujście 0:2 (25:27)(20:25)
AZS Olsztyn II 91 - UKS 46 Sobieski Lublin 0:2 (11:25)(11:25)
Maraton Świnoujście - UKS  46 Sobieski Lublin  0:2 (13:25)(20:25)

Grupa B
MOS Wola II 91 - Volley Rybnik 0:2 (22:25)(15:25)
MOS Wola III 89/2 - AZS Olsztyn I 90 0:2 (12:25)(17:25)
MOS Wola II 91 - AZS Olsztyn I 90 0:2 (17:25)(10:25)
AZs Olsztyn I 90 - Volley Rybnik 2:0 (25:21)(25:22)
MOS Wola II 91 - MOS Wola III 89/2 0:2 (16:25)(23:25)
Volley Rybnik - MOS Wola III 89/2 1:2 (25:23)(12:25)(9:15)

Tabela Grupy A
1/ UKS 46 Sobieski Lublin    6 pkt   6:1
2/ Maraton Świnoujście 5 pkt  4:2
3/ MOS Wola I 90   4  pkt     3:4
4/ AZS Olsztyn II 91   3 pkt   0:6

Tabela Grupy  B
1/ AZS Olsztyn I 90   6 pkt  6:0
2/ MOS Wola III 89/2  5 pkt  4:3  p.k.
3/ Volley Rybnik  4 pkt  3:4
4/ MOS Wola II  91   3 pkt  0:6

W pólfinałach zagrali : 
Maraton Świnoujście - AZS Olsztyn I 90  0:2 
 UKS Sobieski  Lublin  -  Volley Rybnik  2:1 
UWAGA : zespół MOS Wola III 89/2 gra poza konkursem , więc do pólfinału awansował Volley Rybnik

                            o  V miejsce  MOS Wola I 90 - MOS Wola III 89/2  2:0
                            o  VII miejsce AZS Olsztyn II 91 - MOS Wola II 91  0:2

  w  meczu i III miejsce Maraton Świnowujście - Volley Rybnik 2:0 (25:23)(25:13)
  w  FINALE O I Miejsce 
AZS Olsztyn I 90  - UKS 46 Sobieski LUBLIN 2:1 (25:17)(22:25)(15:11)

Najlepsi zawodnicy wyróżnieni w plebiscycie trenerów:

AZS Olsztyn I - Damian Bartlewski , UKS Lublin - Karol Pyda, Maraton - Sebastian Jurgiewicz, Volley Rybnik - Tomasz Kolarczyk, MOS Wola 90 - Maciej Kucharek, MOS III - Michał Świderski, MOS II 91 - Konrad Nasalski, AZS II Olsztyn 91 - Grzegorz Szczotko

Zdjęcia z turnieju można zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ (kliknij w galerię)

Dobre noty zebrali za sędziowanie wszystkich spotkań w turnieju juniorzy MOS Wola - gratulujemy i dziękujemy.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy