Ogólnopolski Turniej Młodzików (90-91) w MOS Wola - wyniki
W dniach 12 i 13 listopada w MOS Wola odbył się kolejny turniej. Tym razem z okazji DNIA NIEPODLEGŁOŚCI grały w hali MOS-u drużyny młodzików. Zwyciężył AZS Olsztyn po zwycięstwie w finale z UKS 46 Sobieski Lublin 2:1.
Trenerzy Piotr Tabor i Andrzej Paszczuk przeprowadzili zawody dla 8 drużyn.
W piątek i sobotę zagrały w Warszawie następujące drużyny:
AZS Olsztyn I (90) , AZS Olsztyn II (91) , TS Volley Rybnik, Maraton Świnoujście, UKS 46 Sobieski Lublin, oraz trzy zespoły MOS Wola : MOS Wola I (90), MOS Wola II (91) i MOS Wola (druga drużyna 89).
Wyniki :
Grupa A
MOS Wola I 90 - UKS 46 Sobieski Lublin 1:2 (19:25)(25:23)(10:15)
AZS Olsztyn II 91 - Maraton Świnoujście 0:2 (10:25)(12:25)
MOS Wola I 90 - AZS Olsztyn II 91 2:0 (25:14)(25:14)
MOS Wola I 90 - Maraton Świnoujście 0:2 (25:27)(20:25)
AZS Olsztyn II 91 - UKS 46 Sobieski Lublin 0:2 (11:25)(11:25)
Maraton Świnoujście - UKS 46 Sobieski Lublin 0:2 (13:25)(20:25)
Grupa B
MOS Wola II 91 - Volley Rybnik 0:2 (22:25)(15:25)
MOS Wola III 89/2 - AZS Olsztyn I 90 0:2 (12:25)(17:25)
MOS Wola II 91 - AZS Olsztyn I 90 0:2 (17:25)(10:25)
AZs Olsztyn I 90 - Volley Rybnik 2:0 (25:21)(25:22)
MOS Wola II 91 - MOS Wola III 89/2 0:2 (16:25)(23:25)
Volley Rybnik - MOS Wola III 89/2 1:2 (25:23)(12:25)(9:15)
Tabela Grupy A
1/ UKS 46 Sobieski Lublin 6 pkt 6:1
2/ Maraton Świnoujście 5 pkt 4:2
3/ MOS Wola I 90 4 pkt 3:4
4/ AZS Olsztyn II 91 3 pkt 0:6
Tabela Grupy B
1/ AZS Olsztyn I 90 6 pkt 6:0
2/ MOS Wola III 89/2 5 pkt 4:3 p.k.
3/ Volley Rybnik 4 pkt 3:4
4/ MOS Wola II 91 3 pkt 0:6
W pólfinałach zagrali :
Maraton Świnoujście - AZS Olsztyn I 90 0:2
UKS Sobieski Lublin - Volley Rybnik 2:1
UWAGA : zespół MOS Wola III 89/2 gra poza konkursem , więc do pólfinału awansował Volley Rybnik
o V miejsce MOS Wola I 90 - MOS Wola III 89/2 2:0
o VII miejsce AZS Olsztyn II 91 - MOS Wola II 91 0:2
w meczu i III miejsce Maraton Świnowujście - Volley Rybnik 2:0 (25:23)(25:13)
w FINALE O I Miejsce
AZS Olsztyn I 90 - UKS 46 Sobieski LUBLIN 2:1 (25:17)(22:25)(15:11)
Najlepsi zawodnicy wyróżnieni w plebiscycie trenerów:
AZS Olsztyn I - Damian Bartlewski , UKS Lublin - Karol Pyda, Maraton - Sebastian Jurgiewicz, Volley Rybnik - Tomasz Kolarczyk, MOS Wola 90 - Maciej Kucharek, MOS III - Michał Świderski, MOS II 91 - Konrad Nasalski, AZS II Olsztyn 91 - Grzegorz Szczotko
Zdjęcia z turnieju można zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ (kliknij w galerię)
Dobre noty zebrali za sędziowanie wszystkich spotkań w turnieju juniorzy MOS Wola - gratulujemy i dziękujemy.