Aktualności

14.10.2012

Drugi zespół kadetek pokonał Volley Płock po pięciosetowym meczu.

Drugi zespół kadetek MOS Wola trenera Stanisława Lizińczyka po pięciosetowym meczu pokonał zespół Volley Płock.

  • Druga drużyna kadetek MOS Wola
    Druga drużyna kadetek MOS Wola

 

Wartościowy sukces zanotowały nasze kadetki występujące jako MOS II Wola w lidze wojewódzkiej. W sobotę pokonały na własnym boisku drużynę Volley Płock, po dramatycznym pięciosetowym pojedynku.

MOS II Wola - Volley Płock 3 : 2 ( 18:25 ;  25:18 ; 18:25 ; 25:22 ; 16:14 ).

Mecz na dobrym poziomie , dużo udanych obron, dynamicznych akcji w ataku, skutecznych, mierzonych zagrywek . Inicjatywa w pierwszych  czterech setach zmieniała się na przemian. W nieparzystych dominowały dziewczęta z Płockai , w parzystych górą gospodynie. W piątym, najbardziej wyrównanym secie początek dla MOS , po zmianie stron do głosu doszły siatkarki przyjezdne. Jednak w końcówce seta szczęście uśmiechnęło się do ekipy trenera Stanisława Lizińczyka i po prawie dwóch godzinach gry uzasadniona radość zawodniczek , trenera i gorąco dopingujących w czasie meczu kibiców MOS –u .

      W drużynie MOS Wola w spotkaniu z Płockiem zadebiutowały dwie zawodniczki : Ada Adamek i Marta Krajewska ( poprzedni klub Sparta Warszawa ). To bardzo poważne wzmocnienie ekipy MOS-u , co było widać już w tym spotkaniu. Nabytek  tym cenniejszy, że obie dziewczęta to jeszcze młodziczki  ( urodzone w 1998 r. ) i zapewne będą pomagały swoim koleżankom z MOS-u, w swojej kategorii wiekowej.

Skład drużyny MOS Wola:

Krajewska Marta, Antosiak Weronika, Latos Magda, Kurpiewska Natalka, Adamek Ada , Tomaszewska Julia , Olszewska Ola, Rytel Kasia.

 

W najbliższą środę MOS 2 Wola wyjeżdża na mecz do Radomia - trzymamy kciuki !

dodał: ML

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy