Aktualności

13.10.2012

Dramatyczny, pięciosetowy pojedynek siatkarzy MOS Wola w II lidze mężczyzn w Ozorkowie, ale bez happy endu.

Drużyna siatkarzy MOS Wola na inaugurację rozgrywek II ligi mężczyzn wyjechała do Ozorkowa na mecz z Bzurą.Pojedynek był niesłychanie zacięty. Wygrała Bzura 3:2 (33:31)(23:25)(24:26)(25:21)(17:15).

  • Siatkarze MOS Wola
    Siatkarze MOS Wola

Bzura Ozorków - MOS Wola Warszawa 3:2 (33:31)(23:25)(24:26)(25:21)(17:15).

 

Skład MOS Wola: Skwarek (1 pkt.), Sobolewski (14), Urbański (13), Osiecki (13), Obermeler (10), Smoliński (11), Bujniak (libero) oraz Dmowski, Sęk (17), Cichocki (3)

 

Oto relacja z meczu autorstwa red. Tomasza Tadrały na stronie Strefy Siatkówki:

"Ponad dwugodzinny dreszczowiec zafundowali kibicom w Ozorkowie siatkarze miejscowej Bzury z MOS-em Wola Warszawa. Mocno przebudowany i odmłodzony zespół gości w inauguracyjnym spotkaniu II ligi mężczyzn przywiózł na Wolę jeden punkt.

- Pomomo lekkiego niedosytu punkt zdobyty na wyjeździe nie jest zły, tym bardziej, że dla kilku chłopaków z mojej drużyny był to debiut w rozgrywkach na poziomie II ligi - powiedział po meczu trener stołecznych, Krzysztof Wójcik.

- Był to ciekawy i emocjonujący pojedynek, a wszystkie sety rozstrzygały się w końcówkach. Było więc na co popatrzeć - relacjonował Wójcik. Przyjezdni mogli z Ozorkowa wywieźć nawet komplet punktów, jednak w połowie trzeciej partii siatkarzom z Woli przytrafił się przestój. - Szkoda straconej okazji, bo przy prowadzeniu 2:1 i 15:10 w trzecim secie sędzia zmienił decyzję i momentalnie zrobiło się 14:14. Przegraliśmy w końcówce prowadząc 21:19 i tracąc sześć punktów - mówił wyraźnie rozczarowany szkoleniowiec MOS-u Wola Warszawa. - Z czasem takie sytuacje nie będą nam się przytrafiały - dodał.

Mecz miał bardzo duże znaczenie dla Adriana Bartczaka, rozgrywającego Bzury Ozorków. Bartczak przez ostatnie lata bronił barw MOS-u Wola. Dopiero latem zdecydował się na powrót w rodzinne strony. - Adrian rozegrał bardzo dobre spotkanie - komplementował siatkarza Krzysztof Wójcik. - W ogóle Bzura zagrała od nas lepiej, przede wszystkim w obronie podbijając więcej piłek i wykorzystując okazje w kontrze - dodał. Za tydzień stołeczni podejmują u siebie Trójkę Międzyrzec Podlaski, natomiast Bzurę czeka daleki wyjazd do Augustowa."

źródło:siatka.org

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy