Dwa mecze w sobotę na Rogalińskiej

W sobotnie południe w hali MOS-u odbyły sie dwa mecze. Drużyna juniorów MOS Wola przegrała 1:3 towarzyski mecz z II -ligową drużyną seniorów WTS Warka , natomiast kadetki MOS Wola pokonały w mistrzostwach Mazowsza UKS Ósemkę Pruszków 3:0.

Juniorzy MOS Wola przegrali towarzyski mecz z WTS Warka 1:3 (16:25)(25:22)(17:25)(24:26).

Trener Krzysztof Felczak zaprosił na sparring II-ligową drużynę WTS Warka, która w tej kolejce pauzuje w II lidze. Nasz zespół juniorów zagrał znacznie gorsze zawody, niż w poprzednich meczach z reprezentacją juniorów Niemiec i z II-ligową Legią.

Nasi zawodnicy byli wyraźnie rozkojarzeni po przerwie w treningach i po podróży na pogrzeb Łukasza Jałozy do Hajnówki. Na dodatek nie mogą grać kontuzjowani Kamil Mazowiecki i Kamil Skrzypkowski.
W pierwszym secie zdecydowanie górowali goście,nasi psuli zagrywki i słabo przyjmowali,  w drugim MOS objął szybko wysokie  prowadzenie i dopiero w końcówce goście zmniejszyli rozmiary porażki. Trzeci set to znowu przewaga gości. W czwartym trwała najbardziej wyrównana walka i dopiero w końcówce Warka zwyciężyła 26:24 i w całym meczu 3:1.

W następnym meczu tego dnia na Rogalńskiej kadetki MOS Wola trenera Artura Wójcika , w meczu ligi mazowieckiej , gładko pokonały UKS Ósemkę Pruszków 3:0 (25:9)(25:9)(25:21).

Jak powiedział po meczu trener A. Wójcik mecz był bez historii, a przewaga MOS-u zdecydowana. W trzeciej partii trener dał pograć zawodniczkom rezerwowym .

Serwis klubowy gratuluje zawodniczkom MOS Wola ( rocznik 1990) - Annie KUNYSZ i Małgorzacie LIZIŃCZYK wyróżnienia i powołania do szkolenia centralnego Polskiego Związku Piłki Siatkowej, na Turnieju Nadziei Olimpijskich.