Aktualności

27.09.2012

Udany występ kadetów MOS Wola na turnieju w Kraśniku

Kadeci MOS Wola zajęli trzecie miejsce w turnieju im.Arkadiusza Gołasia, który odbył się w Kraśniku.Turniej miał dobrą obsadę, a zakończył się zwycięstwem Czarnych Radom, którzy pokonali w finale SMS Spałę.

 • Turniej w Kraśniku
  Turniej w Kraśniku
 • Po zakończeniu meczu
  Po zakończeniu meczu
 • Kapitan odbiera nagrodę dla druzyny MOS
  Kapitan odbiera nagrodę dla druzyny MOS
 • Zakończenie turnieju w Kraśniku
  Zakończenie turnieju w Kraśniku

Dobry występ kadetów MOS Wola na turnieju w Kraśniku

W dniach 22-23.09.12r. w Kraśniku odbył się turniej kadetów im. Arkadiusza Gołasia. Zawody miały dobrą obsadę i  ciekawy przebieg. Trener naszej drużyny – Piotr Najmowicz – zabrał tam dwunastkę zawodników:

Pawłowski Damian, Włostowski Michał, Gałęzowski Daniel, Rudzki Cezary, Kokoszka Krystian, Szaniawski Kamil, Choromański Jakub, Mroczek Jakub, Brudziński Jakub, Zdrojewski Fryderyk, Mielnik Michał i Kosno Piotr.

Pierwszy dzień turnieju zaczął się od starcia z silną drużyną Czarnych Radom. Po bardzo zaciętym secie pierwszym i nieco słabszym drugim nasza drużyna przegrała 0:2. Kolejne dwa spotkania – z Kraśnikiem i kadrą woj. lubelskiego - to z kolei pewne zwycięstwa w różnych zestawieniach personalnych.

W drugim dniu zawodów nasi kadeci rozegrali dwa spotkania. Mecz półfinałowy SMS Spała był rozegrany zbyt nerwowo i chaotycznie żeby można było myśleć o zwycięstwie. W rezultacie wynik 0:2 (16,16) i pozostała walka o podium turnieju w meczu o trzecie miejsce. Tam kadeci MOS Wola spisali się świetnie i po twardej grze z mocnym przeciwnikiem – Resovią Rzeszów – zajęli trzecie miejsce w turnieju. W spotkaniu tym można było obejrzeć wiele widowiskowych akcji i zaciętą walkę. O zwycięstwie w meczu zadecydował tie-break, który nasi kadeci wygrali 16-14. Wszyscy zawodnicy MOS-u mieli szansę zaprezentować swoje umiejętności, a trener Piotr Najmowicz pochwalił całą drużynę.

Grupa A 

TPS Lublin – LSM Ostrowiec 0:2 
Resovia Rzeszów – SMS Spała 0:2 
TPS Lublin – SMS Spała 0:2 
Resovia Rzeszów – LSM Ostrowiec 2:1
TPS Lublin - Resovia Rzeszów 0:2
SMS Spała - LSM Ostrowiec 2:1

 
Grupa B 
 Kadra WZPS Lublin – MKS Kraśnik 1:2
 MOS Wola Warszawa – Czarni Radom 0:2 (-24,-16)
 Kadra WZPS Lublin – Czarni Radom 1:2
 MOS Wola Warszawa – MKS Kraśnik 2:1 (19,-21,6)
 Kadra WZPS Lublin - MOS Wola Warszawa 0:2 (22,17)
 Czarni Radom - MKS Kraśnik 2:0

Półfinały 
 SMS Spała – MOS Wola Warszawa 2:0 (16,16)
 Resovia Rzeszów – Czarni Radom 0:2


O miejsca 5-6 oraz 7-8 
 MKS Kraśnik – LMS Ostrowiec 3:2
 Kadra WZPS – TPS 3:0


O miejsce 3
 MOS Wola Warszawa – Resovia Rzeszów 2:1 (-21,23,14)


Finał 
 Czarni Radom – SMS Spała 2:1 

Kolejność końcowa turnieju:
1. Czarni Radom
2. SMS Spała
3. MOS Wola Warszawa
4. Resovia Rzeszów  
5. MKS Kraśnik
6. LMS Ostrowiec Św.
7. Kadra WZPS Lublin
8. TPS Lublin


Najlepsi zawodnicy turnieju: 
Rozgrywający – Firlej Jan (Czarni Radom)
Przyjmujący – Mielnik Michał (MOS Wola Warszawa)
Atakujący – Czarnacki Błażej (Czarni Radom)
Środkowy – Maziarz Aleksander (SMS Spała)
Libero – Maćkowicz Marcin (Resovia Rzeszów)
MVP – Chudzik Damian (Czarni Radom)

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy