Aktualności

13.09.2012

Rozkład zajęć treningowych w MOS Wola w roku szkolnym 2012/2013

Od poniedziałku, 17 września obowiązuje rozkład zajęć, który prezentujemy poniżej. Mamy nadzieję, że będzie to już ostateczny plan zajęć w MOS Wola.

  • Zajęcia najmłodszych grup oraz udział w rozgrywkach dofinansowane ze środków m.st.Warszawy
    Zajęcia najmłodszych grup oraz udział w rozgrywkach dofinansowane ze środków m.st.Warszawy

 

 

ROZKŁAD ZAJĘĆ TRENINGOWYCH GRUP MOS WOLA

W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

 

KRZYSZTOF FELCZAK – JUNIORZY – 94/95

Poniedziałek        18.00 - 19.30                        MOS

Wtorek                  19.00 - 21.00                     MOS 

Czwartek              19.00 – 21.00                      MOS        

Sobota                  10.30  - 12.30                     MOS

 

KRZYSZTOF WÓJCIK    II Liga

poniedziałek        19.00-21.00                         WSM

środa                  19.00-21.00                         WSM                    

czwartek              18.30-20.00                        WSM                   

 piątek                  19.30-21.00                         MOS    

sobota                  17.00-19.00                        MOS termin meczowy

 

PIOTR NAJMOWICZ – KADET I – ‘96

poniedziałek        19.30-21.00                         MOS

środa                  17.00-19.00                         MOS

czwartek              19.30-21.00                         III LO/MOS

sobota                 12.30-14.30                         MOS

 

KRZYSZTOF DZIUBAŃSKI – KADET II – ‘97

wtorek                   18.30-20.00                         G 48 Deotymy

piątek                    18.00-19.30                         III LO/ MOS

sobota                   14.30-16.30                         MOS

 

KONRAD COP CHŁOPCY – Młodzik ‘98

wtorek                   16.15-17.45                         G 48 Deotymy

środa                     16.15-17.45                         G 48 Deotymy

piątek                    16.15-17.45                         G 48 Deotymy

 

MATEUSZ JAWORSKI --  Młodzik II ‘99

wtorek                   16.15-17.45                         G 48 Deotymy

czwartek               16.15-17.45                         G 48 Deotymy

piątek                    16.15-17.45                         G 48 Deotymy

 

                                                                                             

KONRAD COP CHŁOPCY MINI – ‘2000

poniedziałek        18.30-20.00                         III LO/ MOS

środa                  18.30-20.00                         III LO/ MOS

piątek                  18.00-19.30                         MOS

 

KRZYSZTOF DZIUBAŃSKI –  CHŁOPCY MINI – ‘2001

poniedziałek        17.00-18.30                         III LO/ MOS

czwartek             15.30-17.00                         MOS

piątek                  16.30-18.00                         III LO/ MOS

 

PAWEŁ WASILEWSKI –  CHŁOPCY MINI – ‘2002

 

poniedziałek        15.00-16.30                         MOS

środa                  17.00-18.30                         III LO/ MOS

czwartek             15.30-17.00                         MOS

 

ELŻBIETA  LIZIŃCZYK - JUNIORKI – ‘95

poniedziałek        16.30 - 18.00                       MOS

wtorek                 17.00 - 18.30                       III LO/ MOS

czwartek              17.00 - 19.00                      MOS

sobota                  10.00-12.00                         G48 Deotymy

 

ARTUR WÓJCIK – KADETKI I – ‘96

wtorek                   17.00-18.30                         III LO/ MOS

środa                     19.00- 21.00                        MOS

piątek                     16.30-18.00                         MOS

sobota                     9.00-10.30                          MOS

 

 

 

STANISŁAW LIZIŃCZYK – KADETKI II –‘ 97

poniedziałek        17.00-18.30                         G48 Deotymy

wtorek                 17.00-19.00                         MOS

czwartek              18.30-20.00                         G48 Deotymy

sobota                 10.00-12.00                         G48 Deotymy

 

JACEK BANASIK – MŁODZICZKI – 98/99

wtorek                   17.00-18.30                         G48 Deotymy

czwartek               17.00-18.30                        G48 Deotymy      

piątek                    17.00-18.30                         G48 Deotymy

sobota                   10.00-12.00                         G48 Deotymy

 

RADOSŁAW KRUKOWSKI - DZIEWCZĘTA  MINI – ‘2000

 

poniedziałek        15.00-16.30                         MOS

wtorek                 15.30-17.00                         MOS

czwartek              16.45-18.15                         III LO/ MOS

 

ARTUR WÓJCIK - DZIEWCZĘTA  MINI – ’2001 i MŁODSZE

wtorek                 15.30-17.00                         MOS

środa                   15.30-17.00                         MOS

piątek                  15.00-16.30                         MOS

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

RADOSŁAW KRUKOWSKI –

GRUPA  ŚREDNIOZAAWANSOWANA -  CHŁOPCY  94-96

poniedziałek        17.00-18.30                         G 48 Deotymy

środa                  17.00-18.30                         G 48 Deotymy

 

GRUPA  ŚREDNIOZAAWANSOWANA  -  CHŁOPCY 97-99

MATEUSZ JAWORSKI i PIOTR TABOR

wtorek                  17.45-19.15                         G 48 Deotymy 

czwartek               17.45-19.00                         G 48 Deotymy

 

PIOTR TABOR -  

GRUPA  ŚREDNIOZAAWANSOWANA – DZIEWCZĘTA 97-99

poniedziałek        17.00-18.30                         G 48 Deotymy

Czwartek              16.30-17.45                         G 48 Deotymy

 

PIOTR TABOR -

GRUPA  ŚREDNIOZAAWANSOWANA  – DZIEWCZĘTA 94-96

poniedziałek        18.30-20.00                         G 48 Deotymy

czwartek             19.00-20.15                         G 48 Deotymy

 

BARTŁOMIEJ KRUSZEWSKI –

TRENER PRZYGOTOWANIA SIŁOWEGO  - treningi na siłowni po uzgodnieniu z opiekunami                                                                                                           poszczególnych grup.

 

poniedziałek        19.30-21.00                         JUNIORZY

wtorek                 18.00-19.30                         KADETKI

wtorek                  19.30-21.00                         JUNIORKI

czwartek               18.15-19.00                         JUNIORZY

czwartek               20.00-21.30                         II LIGA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                            

 

 

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy