Aktualności

13.09.2012

Inauguracja rozgrywek sezonu 2012/2013 na Rogalińskiej. Derbowy pojedynek kadetek MOS Wola na początek.

Derbowy pojedynek dwóch drużyn kadetek MOS Wola zainaugurował sezon 2012/13 w hali przy Rogalińskiej.Wygrał pierwszy zespół 3:1, ale emocji nie brakowało.

  • W ubiegłym sezonie dwa zespoły kadetek MOS Wola były na podium.Tego samego życzymy w tym sezonie.
    W ubiegłym sezonie dwa zespoły kadetek MOS Wola były na podium.Tego samego życzymy w tym sezonie.

W środę,12.09.2012 roku odbyła się inauguracja sezonu 2012/2013 w hali MOS Wola przy Rogalińskiej.

W pierwszym meczu sezonu, przy licznie zgromadzonej publiczności, naprzeciwko siebie stanęły drużyny kadetek MOS-u Wola I i II. Oba zespoły reprezentują nasz klub w I lidze mazowieckiej. Zarówno  jeden jak i drugi zespół z powodu kontuzji nie mógł zaprezentować się w pełnych składach. Mimo to widowisko, jak na derby przystało, było bardzo emocjonujące.

Nasz drugi zespół podszedł do meczu bardzo zmobilizowany, bardzo dobrze zagrywał, doskonale bronił i napędził dużego „stracha” przedmeczowym faworytkom z MOSu I. Jednak na koniec zwycięstwo padło łupem pierwszego zespołu.

MOS Wola I - MOS Wola II 3:1 (25:17, 19:25, 28:26, 25:8).

 MOS I: Nadowska Małgosia, Jędrzejewska Kasia, Prus Zuzia, Jastrzębska Paulina, Nawrot Nina, Lubiak Monika, Żywek Gabrysia, Filipiak Wiktoria, Misiak Beata, Brudnicka Kasia. Trener: Wójcik Artur.

MOS II: Olszewska Ola, Kucharska Klaudia, Latos Magda, Kurpiewska Natalka, Tomaszewska Julia, Rytel Kasia, Misiukiewicz Julia. Trener: Stanisław Lizińczyk

Zapraszamy kibiców na mecz rewanżowy w sobotę 15.09 o godzinie 9.00 na halę MOSu, ul. Rogalińska 2.

 

dodał AW

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy