Aktualności

08.10.2004

Trzech z MOS-u Wola na Turnieju Nadziei Olimpijskich

W Ustce odbywa się Turniej Nadziei Olimpijskich rocznika 1989 z udziałem reprezentacji 16 województw. W drużynie Mazowsza gra trzech zawodników MOS Wola: Fabian Drzyzga, Igor Łukasik i Robert Iliński. Mazowsze po trzech zwycięstwach awansowało do czwórki.

Trzech zawodników MOS WOLA gra w reprezentacji Mazowsza na Turnieju Nadziei Olimpijskich w Ustce, z udziałem 16 reprezentacji województw.

Najpierw odbyły się tradycyjne pomiary wszystkich zawodników.  Wszyscy  trzej zawodnicy MOS-u Wola - F. Drzyzga, I.Łukasik i R. Iliński mają po 195 cm wzrostu. Najwyższy jest Łukasz Polański z MDK Warszawa 200 cm.

W pierwszym meczu Mazowsze pokonało ubiegłorocznego zwycięzcę Turnieju Nadziei Olimpijskich - woj. Opolskie 2:0 (25:18)(32:30). W drugim meczu Mazowsze wygrało z Warmińsko-Mazurskim 2:0 , a  w trzecim spotkaniu pokonało woj. Świętokrzyskie 2:1 i z trzema zwycięstwami zajęło pierwsze miejsce w grupie i awansowało do czwórki.

W półfinałach Mazowsze zagra z woj. Lubelskim , a w drugiej parze Sląskie zagra z Dolnośląskim.

Udanie debiutują gracze MOS Wola , w trenującej od ponad dwóch lat reprezentacji Mazowsza. Wszyscy trzej wychodzą w podstawowej szóstce , która najczęściej wygląda następująco : Pietrewicz (Metro), Drzyzga (MOS ), Polański (MDK), Łukasik (MOS), Grzelecki (Metro), Iliński (MOS).
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy