Aktualności

31.08.2012

Tymczasowy plan zajęć w MOS Wola

Prezentujemy tymczasowy plan zajęć w MOS Wola, który będzie obowiązywał w tygodniu 3 - 8 września 2012 roku. Na razie nie będzie zajęć w sali gimnastycznej III LO. Ostateczny plan zajęć podany będzie za tydzień.

 

TYMCZASOWY TERMINARZ TRENINGÓW W MOS WOLA

na pierwszy tydzień zajęć w roku szk. 2012/2013

(stały plan zajęć będzie podany pod koniec przyszłego tygodnia)

 

KRZYSZTOF FELCZAK – JUNIORZY – 94/95

Poniedziałek        18.00 - 19.30                        MOS

Wtorek                  19.00 - 21.00                        MOS 

Czwartek              19.00 – 21.00                      MOS        

Sobota                  10.30  - 12.30                       MOS

 

KRZYSZTOF WÓJCIK    II Liga

poniedziałek        19.00-21.00                         WSM

środa                     19.00-21.00                         WSM                    

czwartek               18.30-20.00                         WSM                   

 piątek                   19.30-21.00                         MOS    

sobota                   17.00-19.00                        MOS termin meczowy

 

PIOTR NAJMOWICZ – KADET I – ‘96

poniedziałek        19.30-21.00                         MOS

środa                     17.00-19.00                         MOS

sobota                   12.30-14.30                         MOS

 

KRZYSZTOF DZIUBAŃSKI – KADET II – ‘97

poniedziałek        18.30-20.00                         G 48 Deotymy

wtorek                   18.30-20.00                         G 48 Deotymy

czwartek               18.30-20.00                         G 48 Deotymy

 

KONRAD  COP - MŁODZICY I  '98

plan zajęć treningowych w trakcie ustalania

 

MATEUSZ JAWORSKI - MŁODZICY II  '99

plan zajęć treningowych w trakcie ustalania

                                                                                             

KONRAD COP CHŁOPCY MINI – ‘2000

poniedziałek        17.00-18.30                         G 48 Deotymy

środa                     17.00-18.30                         G 48 Deotymy

piątek                    17.00-18.30                         G 48 Deotymy

 

KRZYSZTOF DZIUBAŃSKI –  CHŁOPCY MINI – ‘2001

poniedziałek        17.00-18.30                         G 48 Deotymy

wtorek                   17.00-18.30                         G 48 Deotymy

czwartek               17.00-18.30                         G 48 Deotymy

 

PAWEŁ WASILEWSKI –  CHŁOPCY MINI – ‘2002

 

poniedziałek        15.00-16.30                         MOS

czwartek               15.00-16.30                         MOS

 

 

ELŻBIETA  LIZIŃCZYK - JUNIORKI – ‘95

poniedziałek        16.30 - 18.00                       MOS

wtorek                   17.00 - 19.00                       MOS

czwartek               17.00 - 19.00                      MOS

sobota                   10.00-12.00                         G48 Deotymy

 

ARTUR WÓJCIK – KADETKI I – ‘96

wtorek                   17.00-19.00                         MOS

środa                     19.00- 21.00                        MOS

piątek                  16.30-18.00                           MOS

sobota                   9.00-10.30                           MOS

 

 

 

STANISŁAW LIZIŃCZYK – KADETKI II –‘ 97

poniedziałek        17.00-18.30                         G48 Deotymy

wtorek                   17.00-18.30                         G48 Deotymy

czwartek               17.00-18.30                         G48 Deotymy

sobota                 10.00-12.00                           G48 Deotymy

 

JACEK BANASIK – MŁODZICZKI – 98/99

wtorek                   17.00-18.30                         G48 Deotymy

czwartek               17.00-18.30                        G48 Deotymy      

piątek                    17.00-18.30                         G48 Deotymy

sobota                   10.00-12.00                         G48 Deotymy

 

RADOSŁAW KRUKOWSKI - DZIEWCZĘTA  MINI – ‘2000

 

poniedziałek        15.00-16.30                         MOS

środa                     17.00-18.30                         G 48 Deotymy

piątek                    18.00-19.30                          MOS

 

ARTUR WÓJCIK - DZIEWCZĘTA  MINI – ’01 I MŁODSZE

wtorek                   15.30-17.00                         MOS

środa                     15.30-17.00                         MOS

piątek                  15.00-16.30                           MOS

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

RADOSŁAW KRUKOWSKI –

GRUPA  SREDNIOZAAWANSOWANA -  CHŁOPCY  96-94

poniedziałek        18.30-20.00                         G 48 Deotymy

 

MATEUSZ JAWORSKI -

GRUPA  SREDNIOZAAWANSOWANA  -  CHŁOPCY 99-97

poniedziałek        18.30-20.00                         G 48 Deotymy

czwartek               18.30-20.00                         G 48 Deotymy

 

PIOTR TABOR -  

GRUPA  SREDNIOZAAWANSOWANA – DZIEWCZĘTA 99-97

Środa                     17.00-18.30                         G 48 Deotymy

 

 

 

PIOTR TABOR -

GRUPA  SREDNIOZAAWANSOWANA  – DZIEWCZĘTA 96-94

Piątek                    17.00-18.30         G 48 Deotymy

 

BARTŁOMIEJ KRUSZEWSKI –

TRENER PRZYGOTOWANIA SIŁOWEGO  - treningi na siłowni po uzgodnieniu z opiekunami                                                                                                           poszczególnych grup.

 

Poniedziałek        19.30-21.00         JUNIORZY

wtorek                   18.00-19.30         KADETKI

wtorek                   19.30-21.00         JUNIORKI

czwartek               18.15-19.00         JUNIORZY

czwartek               20.00-21.30         II LIGA

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy