Aktualności

07.08.2012

Juniorki na IX miejscu w finałach Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej.

W Kędzierzynie-Koźlu para siatkarek plażowych Aneta Pietrzyńska (MOS Wola) i Adriana Semeniuk (UKS Pułaski) zajęła dziewiąte miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek.

  • Para Pietrzyńska - Semeniuk
    Para Pietrzyńska - Semeniuk

 

Juniorki na IX miejscu w Finałach Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej.

Na Finałach Mistrzostw Polski Juniorek w siatkówce plażowej w Kędzierzynie – Koźlu para Aneta Pietrzyńska (UMKS MOS Wola Warszawa) i Adriana Semeniuk (UKS Pułaski Warszawa) zajęły 9 miejsce.

W pierwszym meczu dziewczyny przegrały z parą z LUKS Orkan Września. Po tej porażce spadły na prawą stronę drabinki i tam spotkały się z duetem Latkowska/Bareja reprezentującym PSPS Chemik Police. Po dobrym meczu nasze dziewczęta odniosły przekonujące zwycięstwo. Niestety w meczu o wejście do ósemki nie było tak łatwo. Na drodze naszej parze stanęły Horbacz/Kobylińska (MLKS Foto Ola Ostróda). Po ciężkiej walce (porażka w tie breaku 1:2) Aneta i Ada musiały pożegnać się z turniejem. Ale i tak duże brawa należą się naszym dziewczętom na co dzień trenującym siatkówkę halową.

 Aneta i Ada zakończyły tym samym wiek juniorki i dalszą karierę kontynuować będą na parkietach II ligi (na razie) w barwach AZS Politechniki Warszawa. Życzymy zdrowia i samych sukcesów.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy