Aktualności

05.08.2012

Koniec zgrupowania najmłodszych siatkarzy MOS Wola. Zmiana turnusów w Stręgielku.

Dobiega końca obóz najmłodszych siatkarzy MOS WOLA w Stręgielku na Mazurach. Młodzi zawodnicy mieli okazję trenować na boiskach, gdzie trenowali przed laty znakomici siatkarze jak np. Paweł Zagumny, Paweł Papke, Arkadiusz Gołaś, Zbigniew Bartman, Grzegorz Łomacz czy Fabian Drzyzga. W Stręgielku na obozach z MKS Varsovia trenował reprezentant Polski w piłce nożnej, Robert Lewandowski.

 • Trening na boiskach pod lasem
  Trening na boiskach pod lasem
 • Zwycięzcy turnieju o Puchar Prezesa 2012 z pucharem pełnym cukierków
  Zwycięzcy turnieju o Puchar Prezesa 2012 z pucharem pełnym cukierków
 • Kiełbaski dla wszystkich uczestników obozu
  Kiełbaski dla wszystkich uczestników obozu
 • Wszyscy uczestnicy obozu razem na zdjęciu.
  Wszyscy uczestnicy obozu razem na zdjęciu.

 

Obóz najmłodszych siatkarzy MOS Wola dobiega końca. W niedzielę, 5 sierpnia przy ognisku z pieczeniem kiełbasek odbyło się zakończenie tradycyjnego turnieju o puchar prezesa UMKS MOS Wola z udziałem 12 dryżyn. Najlepsze zespoły otrzymały z rąk prezesa Krzysztofa Zimnickiego puchary wypełnione cukierkami.

Treningi odbywały się na boiskach ziemnych w ośrodku OMEGA oraz w dużej hali OSiR w Węgorzewie na trzech boiskach jednocześnie, gdzie młodzi siatkarze dojeżdżali autokarem.

Jak zwykle wielką atrakcją Stręgielka było korzystanie ze sprzętu wodnego, przy pięknej słonecznej pogodzie. Młodzi siatkarze korzystali z rowerów wodnych, kajaków, desek serfingowych. Codziennie kąpiele w jeziorze Stręgiel. Były też wycieczki na rowerach turystycznych oraz inne gry zespołowe jako sporty uzupełniające.

Powrót z pierwszego turnusu we wtorek, dnia 7 sierpnia. Po wczesnym obiedzie siatkarze wyjadą ze Stręgielka ok. godz. 13,00  dwoma autokarami i po około 5 godzinach jazdy o  17,30-18,00 dotrą do Warszawy.

 

Już następnego dnia, 8 sierpnia (środa) o godz. 7,00 w MOS Wola przy ul. Rogalińskiej jest zbiórka następnych grup siatkarzy MOS Wola (kadeci i juniorzy), którzy wyjadą do Stręgielka na kolejny turnus.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (1)

Dodaj komentarz
 • ZA WSPANIALA OPIEKE TRENERSKA I WYCHOWAWCZA
  ORAZ ZA UMOZLIWIENIE NASZEMU SYNOWI KORDIANOWI
  WZIECIA UDZIALU W OBOZIE SPORTOWYM W STREGIELKU,
  Z SERDECZNYMI POZDROWIENIAMI Z BERLINA-
  SONJA I MACIEJ DANILUK.

  DO ZOBACZENIA W PRZYSZLYM ROKU !!!
  mcj
  2012/08/08 13:43