Aktualności

11.09.2004

MOS WOLA - VC Olympia Berlin 3:2

Ciekawym meczem MOS Wola zainaugurował sezon 2004/2005 na Rogalińskiej. Juniorzy MOS Wola (roczniki 1986-87) pokonali VC Olympia , czyli praktycznie reprezentację Niemiec (1987-88) 3:2. Właściwie było 3:1 , ale trenerzy uwmówili się na granie pełnych p

  • Mecz VC Olympia Berlin - MOS Wola
    Mecz VC Olympia Berlin - MOS Wola
  • Drużyna VC Olympia Berlin w czasie spaceru w Wilanowie
    Drużyna VC Olympia Berlin w czasie spaceru w Wilanowie
  • Pożegnanie drużyn po meczu
    Pożegnanie drużyn po meczu
MOS Wola - VC Olympia Berlin 3:2 (25:14)(20:25)(25:20)(26:24)(25:27).
Składy:

VC Olympia Berlin :
S. Kühner, P.Baier, A.Borger, M.Rusche,M.Herrmann, H.Wegler, K.Holthausen (libero) oraz D.Kaliberda,T.Broshog, A.Borger,>Kellenmann

MOS WOLA:
W.Świrydowicz, G.Łomacz, K.Skrzypkowski,M.Stępień, K.Mazowiecki, T.Keller, P.Kowal (libero) oraz M.Kordaczuk, B.Zrajkowski, J.Kiszka, M.Kościołowski.

Zespół MOS-u zaprezentował niezłą grę jak na początek sezonu i pierwszy mecz kontrolny. Nasza drużyna wygrała praktycznie mecz 3:1, ale trenerzy umówili się na granie pięciu pełnych setów i ostatnią partię wygrali goście 27 : 25 , zmniejszając rozmiary porażki.
Obydwa zespoły zagrały osłabione. Najlepszy gracz niemiecki został powołany do reprezentacji Niemiec rocznika 1985 i gra aktualnie w finałach Mistrzostw Europy w Chorwacji.
MOS Wola wystąpił bez Zbyszka Bartmana, który gra w finałach Mistrzostw Świata w siatkówce plazowej we Włoszech.
Trener gości był   zadowolony z poziomu spotkania i stwierdził , że MOS Wola reprezentuje niespodziewanie wysoki poziom , jak na drużynę klubową. Mamy nadzieję , że nie była to tylko kurtuazja z jego strony. Zespół MOS Wola otrzymał zaproszenie na rewanż w Berlinie.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy