Półfinały Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej w Krośnie.

W Krośnie odbyły się turnieje półfinałowe Mistrzostw Polski juniorek, juniorów oraz kadetek i kadetów. Do turnieju finałowego Mistrzostw Polski uzyskała awans para juniorek Aneta Pietrzyńska (MOS Wola) i Adrianna Semeniuk (UKS Pułaski), która zajęła trzecie miejsce w półfinale.

W dniach 24-26 czerwca 2012 r . w Krośnie rozegrano półfinał MPJ w siatkówce plażowej juniorów, w którym wzięła udział para UMKS MOS Wola - Łukasz Trzciński i Piotr Szumski.

Oto wyniki naszej pary:

Trzciński/ Szumski - Durski/Pałka - AKS Rzeszów (Podkarpackie II)  2-0 (21-14; 21-18)

Trzciński/ Szumski - Nowacki/Kasjaniuk UKS Międzyrzecka Trójka (Lubelskie I) 0-2 (15-21; 20-22)

Trzciński/ Szumski - Lampart/Malec RCS Czarni Radom (Mazowieckie IV) 0-2 (17-21; 17-21)

ostatecznie nasza para zajęła miejsce 9-12 w półfinale w Krośnie (czyli 36-48 w ogólnopolskiej klasyfikacji par juniorskich w Polsce)

Najlepsze pary zawodów w Krośnie:

1. Bryl Michał / Kujawiak Kacper (RCS Czarni Radom / Volleyball Głowno)

2. Kiernoz Dominik / Faryna Rafał (RCS Czarni Radom)

3. Malec Bartłomiej / Lampart Patryk (RCS Czarni Radom / MKS Czarni Połaniec)

--------------------------------------------

W Krośnie rywalizowały także juniorki. Para Pietrzyńska Aneta ( UMKS MOS Wola)/ Semeniuk Adrianna (UKS Pułaski Warszawa) zajęła trzecie miejsce i awansowała do turnieju finałowego Mistrzostw Polski

W półfinałach Mistrzostw Polski kadetek i kadetów startowały pary MOS Wola : Izabela Szyjka i Julita Dziekańska oraz chłopcy: Kajetan Kulik i Mateusz Trzmiel. Nasze duety zajęły dalsze miejsca i nie awansowały do finałów OOM.