Aktualności

02.07.2012

Drużyna chłopców MOS Wola - rocznik 2000 zdobyła brązowy medal w Zabrzu, na mistrzostwach Polski w mini-siatkówce! Gratulacje!

Duży sukces odniosła drużyna chłopców (rocznik 2000) trenera Konrada Copa, zdobywając brązowy medal na rozgrywanym w Zabrzu turnieju "Kinder+Sport" o mistrzostwo Polski w minisiatkówce (zespoły trójkowe)! Gratulacje dla chłopców i ich trenera!

 • Drużyna brązowych medalistów w Zabrzu.
  Drużyna brązowych medalistów w Zabrzu.
 • Drużyna MOS Wola z trenerem w czasie przerwy
  Drużyna MOS Wola z trenerem w czasie przerwy
 • Wspólna fotka uczestników, w środku Mazowsze
  Wspólna fotka uczestników, w środku Mazowsze
 • Nasza drużyna medalistów z nagrodami.
  Nasza drużyna medalistów z nagrodami.

 

W dniach 1-2 lipca odbył się XVIII finał Pucharu Polski Kinder+Sport w Zabrzu. Drużyna UMKS MOS Wola rocznika 2000 prowadzona przez trenera Konrada Copa zdobyła w nich brązowy medal, co jest drugim medalem w mini siatkówce w historii sekcji męskiej MOS-u.

Gośćmi specjalnymi Finałowego Turnieju Kinder+Sport byli wybitni siatkarze i wielokrotni reprezentanci kraju - Sebastian Świderski, Piotr Gruszka oraz Pawłem Woicki.

Skład drużyny UMKS MOS Wola:

Michał Skibiński, Filip Szymański, Krystian Antosiak, Antoni Milczarski

Wyniki:

grupa eliminacyjna G

MOS Wola - SP4 Bydgoszcz 14:25

MOS Wola - BAS Białystok 15-25

II ETAP ZAWODÓW o miejsca 1-16 Grupa J

MOS Wola - UKS Dwójka I Milicz 25:16

MOS Wola - Ren-but Złotoryja 25:23

MOS Wola - SP3 Volley Gubin  25:17

III ETAP ZAWODÓW Grupa R o miejsca 1-8

 MOS Wola - PSP19 Kędzierzyn-Koźle 25-22

MOS Wola - UKS Piast Krotoszyn 25-20

MOS Wola - AKS Rzeszów 14-25

Półfinał

MOS Wola – UKS Jasieniak Gdańsk 15-25

Mecz o brązowy medal

MOS Wola – Górnik Radlin 28-26

Turniej podsumował trener Konrad Cop:

Sprawiliśmy bardzo miłą niespodziankę sobie i całemu klubowi. Jechaliśmy do Zabrza bez dwóch podstawowych zawodników, więc dla nas ten brązowy medal smakuje jak złoty. Nie mieliśmy za dużo czasu na trening w nowych ustawieniach i mamy świadomość, że nasza gra nie wyglądała perfekcyjnie. Ale chłopcy wykazali się dużą walecznością i determinacją w drodze do medalu. Niewiele brakowało, żeby brązowy medal przeszedł nam koło nosa. Prowadząc 24-20 i mając piłkę w górze, doprowadziliśmy do gry na przewagi. Na szczęście wszystko skończyło się happy endem i w przeciągu dwóch lat zdobyliśmy kolejny medal dla MOS-u  w mini siatkówce.

Chciałem podziękować naszemu zawodnikowi z rocznika 96 Jakubowi Choromańskiemu, który z własnej inicjatywy asystował mi w prowadzeniu zespołu i na bieżąco robił statystyki."

Pliki do pobrania

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy