Aktualności

03.08.2004

Wytężona praca na obozie w Stręgielku

Trzy grupy siatkarzy MOS Wola oraz grupa siatkarska z Nadrenii-Westfalii trenują wspólnie na Mazurach w ramach przygotowań do sezonu 2004/2005

  • Zbyszek Bartman z medalem i tytułem wicemistrza świata U 18
    Zbyszek Bartman z medalem i tytułem wicemistrza świata U 18
  • Dominik Wójcicki zdobył trzy medale MP 2004 , a Zbyszek Bartman cztery.
    Dominik Wójcicki zdobył trzy medale MP 2004 , a Zbyszek Bartman cztery.
  • Wicemistrzowie Polski juniorów 2004 na plaży Zbyszek Bartman i Łukasz Jałoza
    Wicemistrzowie Polski juniorów 2004 na plaży Zbyszek Bartman i Łukasz Jałoza
50 siatkarzy UMKS MOS Wola ( roczniki 1986-1990)  z trenerami  K.Zimnickim, K.Felczakiem, P.Taborem i J.Zienkiewiczem trenuje pilnie na pierwszym obozie przygotowawczym do sezonu. Jest to obóz o charakterze ogólnorozwojowym i technicznym.
Nasze grupy trenują na boiskach otwartych , w siłowni oraz wiele treningów odbywają w terenie i na wodzie (kajaki, rowery wodne, kanu, żagle, deska serfingowa). Jest dużo sportów uzupełniających (kosz, piłka nożna, wycieczki rowerowe leśnymi duktami).  Wraz z siatkarzami UMKS MOS Wola trenują siatkarze i siatkarki z Everswinkel w Nadrenii - Westfalii, klubu zaprzyjaźnionego z MOS Wola. Jest też kilku kandydatów do MOS Wola, którzy trenują razem z naszymi siatkarzami i jest sprawdzana przez trenerów  ich przydatność do naszego klubu.

W wolnym czasie odbywają się wspólne wycieczki , m.in. do Kwatery Hitlera w Gierłoży, do Św.Lipki, Mikołajek , Giżycka, Węgorzewa. Sa też wspólne treningi i turnieje młodzieży polskiej i niemieckiej  i... wspólne dyskoteki.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy