Aktualności

23.07.2004

Drugi raz WICEMISTRZOSTWO POLSKI dla MOS Wola w ciągu tygodnia !

Zbyszek Bartman i Dominik Wójcicki zostali wicemistrzami Polski w siatkówce plażowej kadetów, rozgrywanych w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Gubinie ! Para dziewcząt z MOS Wola Kołek / Skórzyńska zajęła VII miejsce w mistrzostwach Polski kade

Świetnie spisała się para MOS Wola  Zb.Bartman - D. Wójcicki w  mistrzostwach Polski kadetów w siatkówce plażowej . Nasi siatkarze zdobyli tytuł wicemistrzów Polski , przegrywając w finale z parą częstochowian 1:2.

Złoty medal 10. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w turnieju siatkówki plażowej kadetów zdobyła para Delicpolu AZS Częstochowa Grzegorz Pająk i Grzegorz Fijałek

Medaliści mistrzostw Polski 2004 :
1. Grzegorz Pająk, Grzegorz Fijałek (Delicpol AZS Częstochowa)
2. Zbigniew Bartman, Dominik Wójcicki (UMKS MOS Wola Warszawa)
3. Michał Żurek, Radosław Zbierski (MMKS Kędzierzyn-Koźle)


Zbyszek Bartman okazał się w tym sezonie multimedalistą. Zdobył cztery medale mistrzostw Polski : złoto w juniorach, dwa srebra w plażówce i brązowy medal w kadetach .Na dodatek zaliczył sporo meczów w pierwszej lidze, grając jednocześnie na wypożyczeniu w barwach AZS Politechnika Warszawska.

Zresztą Dominik Wójcicki też może poszczycić się wspaniałym osiągnięciem - zdobyciem trzech medali : złotego, srebrnego i brązowego.

Gratulacje należą się także naszej parze dzielnych dziewcząt Angelika Kołek i Justyna Skórzyńska, która zajęła VII miejsce w Mistrzostwach Polski kadetek . Brawo !

Mistrzostwa w plażówce były ostatnimi mistrzostwami Polski w tym roku.

UMKS MOS WOLA zdobył w tym sezonie cztery medale mistrzostw Polski i w sumie sekcja siatkówki naszego klubu ma w dorobku DWADZIEŚCIA MEDALI w Mistrzostwach Polski.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy