Trzy pary juniorów MOS Wola w finałach Mistrzostw Polski !

Wszystkie trzy pary MOS Wola , które startowały w półfinale Mistrzostw Polski Juniorów w siatkówce plażowej, zakwalifikowały się do turnieju finałowego Mistrzostw Polski. Para Robert Kozłowski / Paweł Zackiewicz najlepsza w pólfinale.

Trzy pary MOS Wola, które zajęły trzy pierwsze miejsca w Mistrzostwach Mazowsza, wystartowały w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski juniorów na Moczydle.
Nasze pary spisały się doskonale zajmując pierwsze, drugie i czwarte miejsce w turnieju , co dało im wszystkim awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski. Brawo! Wystartowało 10 par z województw mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego.
W meczu o pierwsze miejsce para MOS-u Wola  Robert Kozłowski - Paweł Zackiewicz pokonała 2:1 (23,-18,11) inną parę MOS Wola, Zbyszek Bartman - Łukasz Jałoza. Był to więc udany rewanż wicemistrzów Mazowsza z mistrzami.
W meczu o III miejsce para MOS Wola Bartosz Zrajkowski - Kamil Skrzypkowski przegrała 0:2 z parą AZS Olsztyn, ale mimo porażki awansowała do finałów mistrzostw Polski.
Turniej finałowy odbędzie sie w Pile, w lipcu.