Trzy pary juniorów MOS Wola na trzech pierwszych miejscach !

Wszystkie trzy miejsca na podium Mistrzostw Mazowsza ,w siatkówce plażowej juniorów, zajęły , tak jak przed rokiem, trzy pary MOS Wola. Zbyszek Bartman z Łukaszem Jałozą - mistrzami, Robert Kozłowski z Pawłem Zackiewiczem - wicemistrzami, a para Bartosz Z

Tak jak przed rokiem, trzy pary MOS Wola zajęły trzy pierwsze miejsca w mstrzostwach województwa mazowieckiego, uzyskując awans do półfinałów Mistrzostw Polski juniorów w siatkówce plażowej.
Mistrzami na plaży 2004 zostali Zbyszek Bartman z Łukaszem Jałozą po zwycięstwie nad parą Robert Kozłowski, Paweł Zackiewicz 2:0 (25, 16).
Warto podkreślić, że Zbyszek Bartman zdobył drugi tytuł mistrza województwa , w ciągu tygodnia, bo uprzednio w parze z Dominkiem Wójcickim wygrał Mistrzostwa Mazowsza kadetów. Pojedynek finałowy , szczególnie w pierwszym secie, był bardzo zacięty. Paweł Zackiewicz zagrał z powodzeniem w siatkówkę plażową , mimo że nie grał przez cały ostatni sezon w siatkówkę halową.W ubiegłym sezonie para Kozłowski, Zackiewicz grała w finałach mistrzostw Polski.
Trzecie miejsce zajeła kolejna para MOS  Wola  , Bartosz Zrajkowski, Kamil Skrzypkowski , która pokonała w meczu o III miejsce parę KS Metro - Jajszczak, Wierzbowski.

Znacznie słabiej od chłopców wypadły w niedzielę w Mistrzostwach dziewczęta z MOS Wola. Żadnej z czterech par, które wystartowały w zawodach, nie udało się zakwalifikować do półfinałowej czwórki Mistrzostw Mazowsza.