Aktualności

19.06.2012

Mistrzostwa Mazowsza kadetów i kadetek w plażówce. Srebro pary Kulik/Trzmiel oraz IV miejsce pary Dziekańska/Szyjka

W miniony weekend (15-17.06) w Zegrzu zakończyły się Mistrzostwa Mazowsza kadetów i kadetek w siatkówce plażowej. Pary Kulik/Trzmiel i Dziekańska/Szyjka zakwalifikowały się do Półfinałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

  • Wszystkie pary nagrodzone awansem do półfinałów
    Wszystkie pary nagrodzone awansem do półfinałów
  • Zwycięskie Kadetki
    Zwycięskie Kadetki
  • Kadeci, którzy stanęli na podium
    Kadeci, którzy stanęli na podium
 
Półfinały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w siatkówce plażowej kadetek i kadetów odbedą się 30.06-01.07.2012r w Krośnie.
 
KLASYFIKACJA KOŃCOWA KADETEK:
 
1.Maciejewska Anna / Zięba Alicja (UKS Atena Warszawa)
2.Chudek Monika / Osewska Gabriela (UKS Plas Warszawa)
3.Wróblewska Aleksandra / Fokczyńska Aleksandra (NOSiR / ABiS Łódź)
4.Dziekańska Julita / Szyjka Izabela (UMKS MOS Wola Warszawa)
5-6.Paprocka Paulina / Andrzejczuk Kamila (UKS Atena Warszawa)
5-6.Gaszewska Małgorzata / Gawlik Agnieszka (UKS Atena Warszawa)
7-8.Bator Aleksandra / Sukiennik Paulina (MUKS 13 Radom)
7-8.Dłuska Monika / Mirosz Aleksandra (MKS MDK Warszawa)
9-10.Grzeszczak Aleksandra / Gawlik Kamila (UMKS MOS Wola Warszawa)
9-10.Pelczarska Majka / Tomczyk Patrycja (MUKS Sparta Warszawa)
11-14.Szeląg Aleksandra / Wilk Joanna (MUKS 13 Radom)
11-14.Morawska Magda / Lubaszka Katarzyna (UKS Atena Warszawa)
11-14.Wądołkowska Anna / Milewska Anna (LTS Legionovia Legionowo)
11-14.Parzyszek Klaudia / Olszewska Urszula (AZS AWF Warszawa)
15-18. Werminowicz Kamila / Srokosz Patrycja (AZS AWF Warszawa)
15-18. Brudnicka Katarzyna / Nadowska Małgorzata (UMKS MOS Wola Warszawa)
15-18. Sidor Karolina / Sobierajska Gabriela (MUKS Sparta Warszawa)
15-18. Adamek Adriana / Krajewska Marta (MUKS Sparta Warszawa)
19-26. Wasążnik Karolina / Jankowska Luiza (MUKS Sparta Warszawa)
19-26. Wołosiak Justyna / Czerniszewska Dominika (UKS Atena Warszawa)
19-26. Opacka Adrianna / Kubicka Klementyna (UKS Atena Warszawa)
19-26. Sawicka Adrianna / Skwarczyńska Milena (UKS Atena Warszawa)
19-26. Jankowska Justyna / Właszczuk Aleksandra (AZS AWF Warszawa)
19-26. Marcinkowska Marta / Sarosiek Katarzyna (AZS AWF Warszawa)
19-26. Osowska Klaudia / Szczęśniak Aleksandra (AZS AWF Warszawa)
19-26. Pawlik Karolina / Baranowska Agata (UMKS MOS Wola / AZS AWF)
27.Marczowska Joanna / Łukasiewicz Anna (MUKS Sparta Warszawa)
 
KLASYFIKACJA KOŃCOWA KADETÓW:
 
1.Korycki Michał / Ślęzak Adam (UKS Tempo Przysucha)
2.Kulik Kajetan / Trzmiel Mateusz (UMKS MOS Wola Warszawa)
3.Jaglarski Dominik / Burczak Paweł (UKS Jedynka Nowy Dwór Mazowiecki)
4.Filipowicz Piotr / Gędaj Bartłomiej (RCS Czarni Radom)
5-6.Mata Maciej / Augustynik Adrian (UMKS MOS Wola Warszawa)
5-6.Delev Aleksander / Szczęsny Sebastian (UKS Plas Warszawa)
7-8.Włostowski Michał / Zdrojewski Fryderyk (UMKS MOS Wola Warszawa)
7-8.Siuta Damian / Nieora Jakub (UMKS MOS Wola Warszawa)
9.Wąsik Cezary / Pierzchała Jakub (UKS Plas Warszawa)
10-13. Pastewka Patryk / Bartnik Karol (UKS Skok Wołomin)
10-13.Kubiński Mateusz / Rosa Daniel (MKS MDK Warszawa)
10-13.Choromański Jakub / Choiński Michał (UMKS MOS Wola Warszawa)
10-13.Koncewicz Mateusz / Prudzyński Mateusz (UMKS MOS Wola Warszawa)
14-17. Łukaszewicz Dawid / Drajer Michał (UKS Jedynka Nowy Dwór Mazowiecki)
14-17. Górski Piotr / Brudziński Jakub (UMKS MOS Wola Warszawa)
14-17. Gałęzowski Daniel / Mroczek Jakub (UMKS MOS Wola Warszawa)
14-17. Rudzki Cezary / Wnorowski Daniel (UMKS MOS Wola Warszawa)
 
Źródło: mwzps.pl
 
Dodał: RK
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy