Aktualności

11.06.2012

Juniorskie Mistrzostwa Mazowsza w plażówce. Brąz pary MOS Wola Trzciński-Szumski i Anety Pietrzyńskiej

W Zegrzu odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w siatkówce plażowej juniorek i juniorów.MOS Wola na brązowo. Trzecie miejsce pary Łukasz Trzciński-Piotr Szumski oraz także brąz Anety Pietrzyńskiej.

  • Brązowi medaliści w siatkówce plażowej - Łukasz Trzciński i Piotr Szumski.
    Brązowi medaliści w siatkówce plażowej - Łukasz Trzciński i Piotr Szumski.
  • Juniorki Pietrzyńska Aneta / Semeniuk Adrianna na podium
    Juniorki Pietrzyńska Aneta / Semeniuk Adrianna na podium

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

1.     Maciejewska Anna / Zięba Alicja (UKS Atena Warszawa)

2.     Kucińska Zuzanna / Dybek Kinga (MUKS Sparta Warszawa)

3.     Pietrzyńska Aneta / Semeniuk Adrianna (UMKS MOS / UKS Pułaski)

4.     Rybicka Karolina / Osica Paulina (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki)

5-6.  Krakowska Agnieszka / Krakowska Sandra (UKS Plas Warszawa)

        Wróblewska Aleksandra / Fokczyńska Aleksandra (NOSiR / ABiS Łódź)

7-8.  Kwiatkowska Martyna / Grzelak Ewelina (UKS Plas / MKS MDK)

        Chudek Monika / Osewska Gabriela (UKS Plas Warszawa)

9-10. Dzikoń Agnieszka / Bajorek Magda (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki)

        Sołtysiak Marta / Gaszewska Małgorzata (UKS Atena Warszawa)

11-14.Skiba Marta / Olbryś Angelika (OTPS Nike Ostrołęka)

         Brutkowska Izabela / Dłuska Monika (MKS MDK Warszawa)

         Dąbkowska Karolina / Dąbkowska Natalia (LTS Legionovia Legionowo)

         Koc Magdalena / Szeląg Aleksandra (MUKS 13 Radom)

15-18.Morawska Magdalena / Gawlik Agnieszka (UKS Atena Warszawa)

         Werminowicz Kamila / Srokosz Patrycja (AZS AWF Warszawa)

         Samul Agata / Kuźnia Paulina (MKS MDK Warszawa)

         Gryziak Małgorzata / Wawrzyńska Małgorzata (LTS Legionovia Legionowo)

19-22.Łaba Marta / Mirosz Aleksandra (MKS MDK Warszawa)

         Struniawska Sara / Słowińska Agata (LTS Legionovia Legionowo)

         Baranowska Agata / Pawlik Karolina (AZS AWF / UMKS MOS Wola)

         Paprocka Paulina / Andrzejczuk Kamila (UKS Atena Warszawa)

 

Klasyfikacja końcowa chłopców:

 

1.      Bryl Michał / Kujawiak Kacper (RCS Czarni Radom)

2.      Kiernoz Dominik / Faryna Rafał (RCS Czarni Radom)

3.      Trzciński Łukasz / Szumski Piotr (UMKS MOS Wola Warszawa)

4.      Lampart Patryk / Malec Bartłomiej (RCS Czarni Radom)

5-6.   Turkot Marcin / Kąpielewski Dawid (UKS Jedynka Nowy Dwór Mazowiecki)

5-6.   Stępień Maciej / Pawlik Bartosz (KS Metro Warszawa)

7-8.   Dmowski Tomasz / Wiliński Jan (UMKS MOS Wola Warszawa)

7-8.   Mituniewicz Julian / Kubicki Andrzej (KS Metro Warszawa)

9-10. Zambrowski Maciej / Zackiewicz Michał (UMKS MOS Wola Warszawa)

        Szczepaniak Paweł / Bujniak Patryk (UMKS MOS Wola Warszawa)

11-14.Izdebski Adrian / Gałecki Przemysław (MKS MDK / MUKS Bielik Refresko Kołbiel)

         Kędzior Kamil / Karpiński Michał (UKS Jedynka Nowy Dwór Mazowiecki)

         Paszak Michał / Prudzyński Mateusz (UMKS MOS Wola Warszawa)

         Jaglarski Dominik / Burczak Paweł (UKS Jedynka Nowy Dwór Mazowiecki)

15-18.Mata Maciej / Mata Adam (UMKS MOS Wola Warszawa)

         Olszewski Kacper / Leśniewski Antoni (UMKS MOS Wola Warszawa)

         Kulik Kajetan / Trzmiel Mateusz (UMKS MOS Wola Warszawa)

         Koncewicz Mateusz / Bąk Adam (UMKS MOS Wola Warszawa)

 

Połfinały Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej juniorów i juniorek odbedą się na obiektach MOSiR-u Krosno ul.Bursaki 41, w terminie 25-26.06

 

Dodał: RK

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy