Aktualności

11.06.2012

Młodzicy MOS Wola zwyciężyli w XVII. Turnieju o Puchar Przechodni KS Metro

Drużyna młodzików trenera Konrada Copa zdobyła Puchar Przechodni KS Metro na Ursynowie zwyciężając w finale 2:0 z Resovią Rzeszów.

 • Kadra MOS Wola
  Kadra MOS Wola
 • Podwójny blok zawodników Bączka i Laskowskiego
  Podwójny blok zawodników Bączka i Laskowskiego
 • Podczas akcji ofensywnej
  Podczas akcji ofensywnej
 • Radość zawodników po wygraniu turnieju
  Radość zawodników po wygraniu turnieju
 • Karol Kłos, zawodnik reprezentacji Polski wręczał pamiątkowe medale naszym zawodnikom
  Karol Kłos, zawodnik reprezentacji Polski wręczał pamiątkowe medale naszym zawodnikom

W dniach 8-10.06.2012 odbył się XXVII Turniej o Puchar Przechodni KS METRO dla rocznika 1998 i młodszych. W zawodach wystąpiło 10 drużyn z całej Polski i goście z Niemiec TSC Berlin. Zwyciężyła drużyna UMKS MOS Wola trenera Konrada Copa w finale pokonując zespół Resovii Rzeszów 2-0.

Skład drużyny: Maksymilian Warzywoda, Maciej Kuć, Mateusz Laskowski, Daniel Grzymała, Adrian Kacperkiewicz, Kamil Rusak, Aleksander Jass, Wiktor Siewierski, Konrad Bączek, Kacper Żabicki, Adam Sieczka-Jankowski, Stanisław Bęza, Patryk Więckowski,

Wyniki:

Grupa B:

MOS Wola – Metro II 2-0 (25-16, 25-18)

MOS Wola – AZS Olsztyn 2-1 (25-13, 15-25, 15-7)

MOS Wola – BAS Białystok 2-0 (25-20, 25-14)

MOS Wola – AKS Rzeszów 1-2 (24-26, 28-26, 14-16)

Półfinał

MOS Wola – Serbinów Biała Podlaska 2-0 (25-22, 25-19)

Finał

MOS Wola – AKS Rzeszów 2-0 (25-19, 25-15)

Brązowy medal zdobyła drużyna UKS Serbinów Biała Podlaska w meczu o 3 miejsce wygrywając z zespołem Net Ostrołęka 2-0.

MVP turnieju został wybrany zawodnik MOS-u Wola Konrad Bączek.

Miłym akcentem na zakończenie zawodów było wręczenie medali i pucharów przez wychowanka Metra Warszawa, a obecnego gracza Skry Bełchatów i reprezentacji Polski Karola Kłosa.

Turniej podsumował trener Konrad Cop:

Rozegraliśmy bardzo dobry turniej. Drużyna z meczu na mecz prezentowała się coraz lepiej. Przegraliśmy jedno spotkanie z ekipą Rzeszowa, ale po bardzo wyrównanym pojedynku. Takie bitwy są temu zespołowi potrzebne. W finale wyciągnęliśmy już wnioski z porażki i wygraliśmy bardzo wyraźnie. Dobrze w czasie turnieju funkcjonował system gry blok-obrona. W samym finale zdobyliśmy elementem bloku 8 punktów.

Osiągnięty wynik jest potwierdzeniem naszej dobrej pracy i pokazaniem, że należymy do czołówki w Polsce. Ciągle mamy się jeszcze czego uczyć i na pewno nie spoczniemy na laurach. W następny weekend z rocznikiem’97 startujemy w Memoriale Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce i postaramy się pokusić o kolejną niespodziankę”.

FOTO GALERIA:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.372098852849016.85127.138726976186206&type=1

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy