Aktualności

26.05.2004

Arkadiusz Gołaś w MOS Wola na Rogalińskiej

Reprezentant Polski Arkadiusz Gołaś odwiedził swój pierwszy klub, w którym zaczynał wielką siatkarską karierę. Dzisiaj po południu, Arek ze swą narzeczoną Agnieszką, opowiadał o turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Porto, o swym transferze

Niespodziewanie zjawił sie dzisiaj w klubie na Woli Arkadiusz Gołaś - reprezentant Polski, wychowanek MOS-u Wola. Przebywając w Warszawie postanowił odwiedzić swój pierwszy klub i  pokazał swojej narzeczonej, Agnieszce - miejsce ,gdzie rozpoczynał swą wielką przygodę z siatkówką.
Arek spotkał się z dyrektorem MOS-u Krzysztofem Zimnickim i opowiadał o dramatycznym turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Porto. Arkadiusz Gołaś wyjeżdża właśnie do Italii, aby przejść badania lekarskie i podpisać kontrakt na grę , od przyszłego sezonu , w "SERIE A" - najlepszej lidze świata. Otrzymał propozycję gry w Padwie.
Arek gratulował wspaniałych sukcesów w tym sezonie swym młodszym kolegom z MOS Wola. Oglądał najnowsze puchary i medale MOS-u , pokazywał swej dziewczynie kroniki MOS-u, gdzie znajduje się wiele  zdjęć i relacji z niezapomnianych imprez , w których uczestniczył przed laty.
Przypomnijmy, ze Arek Gołaś w czasie gry w MOS Wola zdobył trzy medale mistrzostw Polski (jeden złoty i dwa srebrne) oraz brązowy medal Mistrzostw Świata kadetów w Arabii Saudyjskiej.
O godzinie 15,00 rozpoczynali trening chłopcy z rocznika 1990 trenera Piotra Tabora. Zdumieni młodzi siatkarze zobaczyli na sali reprezentanta Polski. Arek Gołaś przywitał się z wszystkimi młodymi zawodnikami i życzył im wytrwałości w treningach.
Na zakończenie pobytu w klubie Arek Gołaś i jego narzeczona otrzymali najnowsze koszulki klubowe MOS-u Wola, na których obok logo klubu , znajduje się scenka siatkarska z...udziałem Arkadiusza Gołasia w meczu z Brazylią.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy