Turniej „Wolska siatkówka” dla najmłodszych - rozstrzygnięty.
Zakończył się cykl turniejów „Wolska siatkówka” organizowany przez MOS Wola. W ostatnim turnieju rozgrywanym w sobotnie przedpołudnie (26.05) w kat. 1999 i młodsi uczestniczyło 20 par, podzielonych na dwie kategorie. Wśród klas IV-V zwyciężyli Antoni Milczarski/Jan Warszawski ( wśród kl. IV wygrali Piotr Łazeba/Szymon Fronczak),a w kat.kl.VI wygrali: Antoni Milczarski/Jan Warszawski.
W turnieju wystąpiły dzieci z wielu dzielnic Warszawy m.in. z Bemowa, Ursusa, Włoch, Białołęki i Woli. Koordynatorem cyklu turniejów „ Wolska siatkówka” jest trener Krzysztof Felczak. On też uroczyście otworzył zawody i zakończył wręczając drobne nagrody dla najlepszych zespołów. Bardzo dziękujemy Panu Krzysztofowi Bęza oraz firmie Kinder za upominki dla uczestników.
Organizatorem odpowiedzialnym za kl IV-V była trenerka Joanna Wilińska. Dzieci podzielone były na trzy grupy. W których grały systemem „każdy z każdym”. Po rozegraniu meczów i ustaleniu miejsc w grupach zespoły zostały przydzielone do kolejnych grup, tym razem grających już o miejsca: 1-3, 4-6, 7-9:
GR. A
Oskar Czarnecki/Bartłomiej Kowalczyk
Jacek Giętkowski/Jakub Machaj
Piotr Łazeba/Szymon Fronczak
Oskar Czarnecki/Bartłomiej Kowalczyk - Jacek Giętkowski/Jakub Machaj 13:25
Piotr Łazeba/Szymon Fronczak - Oskar Czarnecki/Bartłomiej Kowalczyk 25:12
Jacek Giętkowski/Jakub Machaj - Piotr Łazeba/Szymon Fronczak 22:25
GR. B
Jakub Marzec/Piotr Płucieniczek
Natalia Marek/Zosia Parzydło
Antoni Milczarski/Jan Warszawki
Jakub Marzec/Piotr Płucieniczek - Natalia Marek/Zosia Parzydło 16:25
Antoni Milczarski/Jan Warszawki - Jakub Marzec/Piotr Płucieniczek 25:12
Natalia Marek/Zosia Parzydło - Antoni Milczarski/Jan Warszawki 17:25
GR. C
Kajetan Wojciechowski/Miłosz Wojciechowski
Mikołaj Deca/Max Michalski
Piotr Łazeba/Szymon Fronczak
Kajetan Wojciechowski/Miłosz Wojciechowski - Mikołaj Deca/Max Michalski 15:25
Piotr Łazeba/Szymon Fronczak - Kajetan Wojciechowski/Miłosz Wojciechowski 10:25
Mikołaj Deca/Max Michalski - Piotr Łazeba/Szymon Fronczak 25:10
MIEJSCA I-III
Piotr Łazeba/Szymon Fronczak - Antoni Milczarski/Jan Warszawki 1:2
Mikołaj Deca/Max Michalski - Piotr Łazeba/Szymon Fronczak 2:1
Antoni Milczarski/Jan Warszawki - Mikołaj Deca/Max Michalski 2:0
MIEJSCA IV-VI
Jacek Giętkowski/Jakub Machaj - Natalia Marek/Zosia Parzydło 0:2
Kajetan Wojciechowski/Miłosz Wojciechowski - Jacek Giętkowski/Jakub Machaj 1:2
Natalia Marek/Zosia Parzydło - Kajetan Wojciechowski/Miłosz Wojciechowski 2:0
MIEJSCA VII- IX
Oskar Czarnecki/Bartłomiej Kowalczyk - Jakub Marzec/Piotr Płucieniczek 2:0
Piotr Łazeba/Szymon Fronczak - Oskar Czarnecki/Bartłomiej Kowalczyk 2:0
Jakub Marzec/Piotr Płucieniczek - Piotr Łazeba/Szymon Fronczak 2:0
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. Antoni Milczarski/Jan Warszawki
2. Mikołaj Deca/Max Michalski
3. Piotr Łazeba/Szymon Fronczak
4. Natalia Marek/Zosia Parzydło
5. Jacek Giętkowski/Jakub Machaj
6. Kajetan Wojciechowski/Miłosz Wojciechowski
7. Jakub Marzec/Piotr Płucieniczek
8. Oskar Czarnecki/Bartłomiej Kowalczyk
9. Piotr Łazeba/Szymon Fronczak
Klasyfikacja końcowa kl. IV:
1. Piotr Łazeba/Szymon Fronczak
2. Kajetan Wojciechowski/Miłosz Wojciechowski
3. Jakub Marzec/Piotr Płucieniczek
4. Oskar Czarnecki/Bartłomiej Kowalczyk
11 par, które zgłosiły się do turnieju kl. VI zostały podzielone przez organizatora Radosława Krukowskiego na trzy grupy, w których grały systemem „każdy z każdym”. Następnie o miejsca walczyły systemem pucharowym:
GR.A
1. Paweł Borowski/Piotr Tumiłowicz
2. Patryk Więckowski/Kacper Dyliński
3. Mikołaj Ostrowski/Adrian Tomaszewski
4. Jakub Ducki/Jakub Partyka
Paweł Borowski/Piotr Tumiłowicz - Patryk Więckowski/Kacper Dyliński 25:15
Patryk Więckowski/Kacper Dyliński - Mikołaj Ostrowski/Adrian Tomaszewski 20:25
Mikołaj Ostrowski/Adrian Tomaszewski - Jakub Ducki/Jakub Partyka 25:16
Jakub Ducki/Jakub Partyka - Paweł Borowski/Piotr Tumiłowicz 10:25
Paweł Borowski/Piotr Tumiłowicz - Mikołaj Ostrowski/Adrian Tomaszewski 25:19
Patryk Więckowski/Kacper Dyliński - Jakub Ducki/Jakub Partyka 25:9
GR. B
1. Jan Najmiec/Rafał Prokopczuk
2. Marcin Brodziński/Damian Gliniewski
3. Piotr Olejnik/Kacper Bogusz
4. Patryk Belkiewicz/Krzysztof Lib
Jan Najmiec/Rafał Prokopczuk - Marcin Brodziński/Damian Gliniewski 25:0
Marcin Brodziński/Damian Gliniewski - Piotr Olejnik/Kacper Bogusz 8:25
Piotr Olejnik/Kacper Bogusz - Patryk Belkiewicz/Krzysztof Lib 25:14
Patryk Belkiewicz/Krzysztof Lib - Jan Najmiec/Rafał Prokopczuk 7:25
Jan Najmiec/Rafał Prokopczuk - Piotr Olejnik/Kacper Bogusz 25:9
Marcin Brodziński/Damian Gliniewski - Patryk Belkiewicz/Krzysztof Lib 23:25
GR. C
1. Aleksander Jass/Stanisław Bęza
2. Łukasz Laskowski/Paweł Berentowicz
3. Robert Kaznowski/Radosław Pręga
Aleksander Jass/Stanisław Bęza - Łukasz Laskowski/Paweł Berentowicz 25:9
Łukasz Laskowski/Paweł Berentowicz - Robert Kaznowski/Radosław Pręga 10:25
Aleksander Jass/Stanisław Bęza - Robert Kaznowski/Radosław Pręga 25:8
FAZA PUCHAROWA:
RUNDA I:
Paweł Borowski/Piotr Tumiłowicz - Robert Kaznowski/Radosław Pręga 2:0 (6,6)
Aleksander Jass/Stanisław Bęza - Patryk Belkiewicz/Krzysztof Lib 2:0 (3,5)
Mikołaj Ostrowski/Adrian Tomaszewski - Piotr Olejnik/Kacper Bogusz 2:1 (-14,7,8)
Jan Najmiec/Rafał Prokopczuk - Patryk Więckowski/Kacper Dyliński 2:0 (5,3)
RUNDA II:
Paweł Borowski/Piotr Tumiłowicz - Aleksander Jass/Stanisław Bęza 0:2 (9,9)
Mikołaj Ostrowski/Adrian Tomaszewski - Jan Najmiec/Rafał Prokopczuk 0:2 (6,3)
FINAŁ:
Aleksander Jass/Stanisław Bęza - Jan Najmiec/Rafał Prokopczuk 0:2
MIEJSCA IX-XI:
Łukasz Laskowski/Paweł Berentowicz - Marcin Brodziński/Damian Gliniewski 25:15
Łukasz Laskowski/Paweł Berentowicz - Jakub Ducki/Jakub Partyka 25:0
Jakub Ducki/Jakub Partyka - Marcin Brodziński/Damian Gliniewski 0:25
MIEJSCA V-VIII:
Robert Kaznowski/Radosław Pręga - Patryk Belkiewicz/Krzysztof Lib 2:1
Piotr Olejnik/Kacper Bogusz - Patryk Więckowski/Kacper Dyliński 2:1
MIEJSCA III-IV:
Paweł Borowski/Piotr Tumiłowicz - Mikołaj Ostrowski/Adrian Tomaszewski 2:0 (7,6)
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. Jan Najmiec/Rafał Prokopczuk
2. Aleksander Jass/Stanisław Bęza
3. Paweł Borowski/Piotr Tumiłowicz
4. Mikołaj Ostrowski/Adrian Tomaszewski
5. Patryk Więckowski/Kacper Dyliński
Robert Kaznowski/Radosław Pręga
7. Piotr Olejnik/Kacper Bogusz
Patryk Belkiewicz/Krzysztof Lib
9. Łukasz Laskowski/Paweł Berentowicz
10. Marcin Brodziński/Damian Gliniewski
11. Jakub Ducki/Jakub Partyka
FOTO GALERIA:
Dodał: RK