Aktualności

28.05.2012

Turniej „Wolska siatkówka” dla najmłodszych - rozstrzygnięty.

Zakończył się cykl turniejów „Wolska siatkówka” organizowany przez MOS Wola. W ostatnim turnieju rozgrywanym w sobotnie przedpołudnie (26.05) w kat. 1999 i młodsi uczestniczyło 20 par, podzielonych na dwie kategorie. Wśród klas IV-V zwyciężyli Antoni Milczarski/Jan Warszawski ( wśród kl. IV wygrali Piotr Łazeba/Szymon Fronczak),a w kat.kl.VI wygrali: Antoni Milczarski/Jan Warszawski.

  • Uczestnicy turnieju "Wolska siatkówka" w kat. 1999 i mł.
    Uczestnicy turnieju "Wolska siatkówka" w kat. 1999 i mł.
  • Efektowne akcje w turnieju kl. VI
    Efektowne akcje w turnieju kl. VI
  • Wielkie poświęcenie wśród najmłodszych uczestników
    Wielkie poświęcenie wśród najmłodszych uczestników
  • Zwycięscy kl. IV-V: Antoni Milczarski/Jan Warszawki
    Zwycięscy kl. IV-V: Antoni Milczarski/Jan Warszawki
  • Zwycięscy kl. VI: Jan Najmiec/Rafał Prokopczuk
    Zwycięscy kl. VI: Jan Najmiec/Rafał Prokopczuk
 
W turnieju wystąpiły dzieci z wielu dzielnic Warszawy m.in. z Bemowa, Ursusa, Włoch, Białołęki i Woli. Koordynatorem cyklu turniejów „ Wolska siatkówka” jest trener Krzysztof Felczak.  On też uroczyście otworzył zawody i zakończył wręczając drobne nagrody dla najlepszych zespołów. Bardzo dziękujemy Panu Krzysztofowi Bęza oraz firmie Kinder za upominki dla uczestników.
 
Organizatorem odpowiedzialnym za kl IV-V była trenerka Joanna Wilińska. Dzieci podzielone były na trzy grupy. W których grały systemem „każdy z każdym”. Po rozegraniu meczów i ustaleniu miejsc w grupach zespoły zostały przydzielone do kolejnych grup, tym razem grających już o miejsca: 1-3, 4-6, 7-9:
 
GR. A
Oskar Czarnecki/Bartłomiej Kowalczyk
Jacek Giętkowski/Jakub Machaj
Piotr Łazeba/Szymon Fronczak
 
Oskar Czarnecki/Bartłomiej Kowalczyk - Jacek Giętkowski/Jakub Machaj 13:25
Piotr Łazeba/Szymon Fronczak - Oskar Czarnecki/Bartłomiej Kowalczyk 25:12
Jacek Giętkowski/Jakub Machaj - Piotr Łazeba/Szymon Fronczak 22:25
 
GR. B
Jakub Marzec/Piotr Płucieniczek
Natalia Marek/Zosia Parzydło
Antoni Milczarski/Jan Warszawki
 
Jakub Marzec/Piotr Płucieniczek - Natalia Marek/Zosia Parzydło 16:25
Antoni Milczarski/Jan Warszawki - Jakub Marzec/Piotr Płucieniczek 25:12
Natalia Marek/Zosia Parzydło - Antoni Milczarski/Jan Warszawki 17:25
 
GR. C
Kajetan Wojciechowski/Miłosz Wojciechowski
Mikołaj Deca/Max Michalski
Piotr Łazeba/Szymon Fronczak
 
Kajetan Wojciechowski/Miłosz Wojciechowski - Mikołaj Deca/Max Michalski 15:25
Piotr Łazeba/Szymon Fronczak - Kajetan Wojciechowski/Miłosz Wojciechowski 10:25
Mikołaj Deca/Max Michalski - Piotr Łazeba/Szymon Fronczak 25:10
 
MIEJSCA I-III
 
Piotr Łazeba/Szymon Fronczak - Antoni Milczarski/Jan Warszawki 1:2
Mikołaj Deca/Max Michalski - Piotr Łazeba/Szymon Fronczak 2:1
Antoni Milczarski/Jan Warszawki - Mikołaj Deca/Max Michalski 2:0
 
MIEJSCA IV-VI
 
Jacek Giętkowski/Jakub Machaj - Natalia Marek/Zosia Parzydło 0:2
Kajetan Wojciechowski/Miłosz Wojciechowski - Jacek Giętkowski/Jakub Machaj 1:2
Natalia Marek/Zosia Parzydło - Kajetan Wojciechowski/Miłosz Wojciechowski 2:0
 
MIEJSCA VII- IX
 
Oskar Czarnecki/Bartłomiej Kowalczyk - Jakub Marzec/Piotr Płucieniczek 2:0
Piotr Łazeba/Szymon Fronczak - Oskar Czarnecki/Bartłomiej Kowalczyk 2:0
Jakub Marzec/Piotr Płucieniczek - Piotr Łazeba/Szymon Fronczak 2:0
 
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
 
1.       Antoni Milczarski/Jan Warszawki
2.       Mikołaj Deca/Max Michalski
3.       Piotr Łazeba/Szymon Fronczak
4.       Natalia Marek/Zosia Parzydło
5.       Jacek Giętkowski/Jakub Machaj
6.       Kajetan Wojciechowski/Miłosz Wojciechowski
7.       Jakub Marzec/Piotr Płucieniczek
8.       Oskar Czarnecki/Bartłomiej Kowalczyk
9.       Piotr Łazeba/Szymon Fronczak
 
Klasyfikacja końcowa kl. IV:
 
1.      Piotr Łazeba/Szymon Fronczak
2.      Kajetan Wojciechowski/Miłosz Wojciechowski
3.      Jakub Marzec/Piotr Płucieniczek
4.      Oskar Czarnecki/Bartłomiej Kowalczyk
 
11 par, które zgłosiły się do turnieju kl. VI zostały podzielone przez organizatora Radosława Krukowskiego na trzy grupy, w których grały systemem „każdy z każdym”. Następnie o miejsca walczyły systemem pucharowym:
 
GR.A
 
1.       Paweł Borowski/Piotr Tumiłowicz
2.       Patryk Więckowski/Kacper Dyliński
3.       Mikołaj Ostrowski/Adrian Tomaszewski
4.       Jakub Ducki/Jakub Partyka
 
Paweł Borowski/Piotr Tumiłowicz - Patryk Więckowski/Kacper Dyliński 25:15
Patryk Więckowski/Kacper Dyliński - Mikołaj Ostrowski/Adrian Tomaszewski 20:25
Mikołaj Ostrowski/Adrian Tomaszewski - Jakub Ducki/Jakub Partyka 25:16
Jakub Ducki/Jakub Partyka - Paweł Borowski/Piotr Tumiłowicz 10:25
Paweł Borowski/Piotr Tumiłowicz - Mikołaj Ostrowski/Adrian Tomaszewski 25:19
Patryk Więckowski/Kacper Dyliński - Jakub Ducki/Jakub Partyka 25:9
 
GR. B
 
1.       Jan Najmiec/Rafał Prokopczuk
2.       Marcin Brodziński/Damian Gliniewski
3.       Piotr Olejnik/Kacper Bogusz
4.       Patryk Belkiewicz/Krzysztof Lib
 
Jan Najmiec/Rafał Prokopczuk - Marcin Brodziński/Damian Gliniewski 25:0
Marcin Brodziński/Damian Gliniewski - Piotr Olejnik/Kacper Bogusz 8:25
Piotr Olejnik/Kacper Bogusz - Patryk Belkiewicz/Krzysztof Lib 25:14
Patryk Belkiewicz/Krzysztof Lib - Jan Najmiec/Rafał Prokopczuk 7:25
Jan Najmiec/Rafał Prokopczuk - Piotr Olejnik/Kacper Bogusz 25:9
Marcin Brodziński/Damian Gliniewski - Patryk Belkiewicz/Krzysztof Lib 23:25
 
GR. C
 
1.       Aleksander Jass/Stanisław Bęza
2.       Łukasz Laskowski/Paweł Berentowicz
3.       Robert Kaznowski/Radosław Pręga
 
Aleksander Jass/Stanisław Bęza - Łukasz Laskowski/Paweł Berentowicz 25:9
Łukasz Laskowski/Paweł Berentowicz - Robert Kaznowski/Radosław Pręga 10:25
Aleksander Jass/Stanisław Bęza - Robert Kaznowski/Radosław Pręga 25:8
 
FAZA PUCHAROWA:
 
RUNDA I:
 
Paweł Borowski/Piotr Tumiłowicz - Robert Kaznowski/Radosław Pręga 2:0 (6,6)
Aleksander Jass/Stanisław Bęza - Patryk Belkiewicz/Krzysztof Lib 2:0 (3,5)
Mikołaj Ostrowski/Adrian Tomaszewski - Piotr Olejnik/Kacper Bogusz 2:1 (-14,7,8)
Jan Najmiec/Rafał Prokopczuk - Patryk Więckowski/Kacper Dyliński 2:0 (5,3)
 
RUNDA II:
 
Paweł Borowski/Piotr Tumiłowicz - Aleksander Jass/Stanisław Bęza 0:2 (9,9)
Mikołaj Ostrowski/Adrian Tomaszewski - Jan Najmiec/Rafał Prokopczuk 0:2 (6,3)
 
FINAŁ:
 
Aleksander Jass/Stanisław Bęza - Jan Najmiec/Rafał Prokopczuk 0:2
 
MIEJSCA IX-XI:
 
Łukasz Laskowski/Paweł Berentowicz - Marcin Brodziński/Damian Gliniewski 25:15
Łukasz Laskowski/Paweł Berentowicz - Jakub Ducki/Jakub Partyka 25:0
Jakub Ducki/Jakub Partyka - Marcin Brodziński/Damian Gliniewski 0:25
 
MIEJSCA V-VIII:
 
Robert Kaznowski/Radosław Pręga - Patryk Belkiewicz/Krzysztof Lib 2:1
Piotr Olejnik/Kacper Bogusz - Patryk Więckowski/Kacper Dyliński 2:1
 
MIEJSCA III-IV:
 
Paweł Borowski/Piotr Tumiłowicz - Mikołaj Ostrowski/Adrian Tomaszewski 2:0 (7,6)
 
 
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
 
1.       Jan Najmiec/Rafał Prokopczuk
2.       Aleksander Jass/Stanisław Bęza
3.       Paweł Borowski/Piotr Tumiłowicz
4.       Mikołaj Ostrowski/Adrian Tomaszewski
5.       Patryk Więckowski/Kacper Dyliński
          Robert Kaznowski/Radosław Pręga
7.       Piotr Olejnik/Kacper Bogusz
          Patryk Belkiewicz/Krzysztof Lib
9.       Łukasz Laskowski/Paweł Berentowicz
10.     Marcin Brodziński/Damian Gliniewski
11.     Jakub Ducki/Jakub Partyka
 
FOTO GALERIA:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.364073630318205.83663.138726976186206&type=1
 
Dodał: RK
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy