Aktualności

23.05.2012

MOS Wola prowadzi nabór uzupełniający zawodników i zawodniczek

UMKS MOS Wola prowadzi nabór uzupełniający zawodników i zawodniczek na sezon 2012/2013. Klub z wieloletnim doświadczeniem, zapisany w kartach historii polskiej siatkówki, posiadający w dorobku 27 medali Mistrzostw Polski w rozgrywkach młodzieżowych. Zapraszamy osoby chcące kontynuować swoją karierę siatkarską jak również młodzież stawiającą pierwsze kroki w tej dyscyplinie sportowej.

 
SEKCJA MĘSKA MOS WOLA poszukuje zawodników na sezon 2012/2013 do zespołu II ligi mężczyzn jak również do lig młodzieżowych. Poszukujemy młodych, ambitnych siatkarzy, którzy stawiają na rozwój i dalszą karierę. U nas połączysz grę na wysokim poziomie ze studiami. Oferujemy studia w Wyższej Szkole Menedżerskiej na jednym z 10 kierunków. Dla najlepszych stypendia sportowe. Możliwość gry w lidze akademickiej oraz Akademickich Mistrzostwach Polski.
Wszystkie zainteresowane osoby proszone są kontakt z trenerem Krzysztofem Wójcikiem pod adresem: krzysztof_wojcik@wp.pl
 
SEKCJA ŻEŃSKA MOS WOLA (tegoroczny finalista Mistrzostw Polski młodziczek i kadetek 2012) ogłasza nabór uzupełniający zawodniczek z roczników 95, 96, 97, 98, 99, 00 i 01 o dobrych warunkach fizycznych.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy z trenerem Arturem Wójcikiem: wujek40@op.pl
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy