Aktualności

18.05.2012

Pierwsze rozstrzygnięcia w „Wolskiej siatkówce”

Dwadzieścia siedem dwuosobowych zespołów wystartowało w turnieju piłki siatkowej „Wolska Siatkówka” w hali Gimnazjum nr 48 w dniu 12 maja 2012 r. Chłopcy rozgrywali mecze w kategorii juniora (urodzeni w 1993 i 1994 roku i mł). oraz kadeta (urodzeni w 1995 i 1996 r. i mł). W starszej kategorii triumfowła para Dmowski/ Wiliński, a w młodszej kategorii: Kulik/Trzmiel.

  • Zwycięscy: K- Kulik/Trzmiel, J- Dmowski T./Wiliński J
    Zwycięscy: K- Kulik/Trzmiel, J- Dmowski T./Wiliński J
  • Zawodnicy razem z trenerem Piotrem Najmowiczem w roli organizatora
    Zawodnicy razem z trenerem Piotrem Najmowiczem w roli organizatora
  • W trakcie gier
    W trakcie gier
  • Zawodnicy z głównym organizatorem turnieju "Wolska siatkówka"
    Zawodnicy z głównym organizatorem turnieju "Wolska siatkówka"
 
Turnieje rozegrano w dwóch fazach: najpierw gry eliminacyjne w grupach (systemem „każdy z każdym”),
a następnie osiem najlepszych par rywalizowało systemem pucharowym.
 
Faza pucharowa turnieju juniorów:
 
Ćwierćfinały:
Szumski P./Nowak D. - Kraśniewski D./Bugajak P.              2:0 (4; 7)
Danielski M./Dukata K. - Szczepaniak P./Bujniak P.             1:2 (11; -5; -9)
Zambrowski M./Leśniewski A. - Dmowski T./Wiliński J.       1:2 (-6; 6; -6)
Gregorowicz S./Mata A. - Dybowski A./Zackiewicz M.        2:0 (7; 8)
 
Półfinały:
Szumski P./Nowak D. - Szczepaniak P./Bujniak P.               0:2 (-6; -11)
Dmowski T./Wiliński J. - Gregorowicz S./Mata A.               2:1 (-12; 6; 8)
 
Mecz o 3 miejsce:
Szumski P./Nowak D. - Gregorowicz S./Mata A.                 2:0 (10; 13)
 
Finał:
Szczepaniak P./Bujniak P. - Dmowski T./Wiliński J.              1:2 (-12; 12; -7)
 
Oto kolejność końcowa turnieju juniorów:
 
1. Dmowski T./Wiliński J
2. Szczepaniak P./Bujniak P.
3. Szumski P./Nowak D.
4. Gregorowicz S./Mata A.
5. Danielski M./Dukata K.
6. Zambrowski M./Leśniewski A.
7. Dybowski A./Zackiewicz M.
8. Kraśniewski D./Bugajak P.
9-12.Olszewski K./Koc J.
         Bogucki B./Złomańczuk M.
         Kruszyński A./Kalinowski S.
         Paszak M./Prudzyński M.
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Faza pucharowa turnieju kadetów:
 
Ćwierćfinały:
Włostowski/Zdrojewski – Augustynik/Mata               0:2 (-16; -8)
Kulik/Trzmiel – Choiński/Komornicki                         2:0 (8; 9)
Waliński-Trzewik/Żyluk – Brudziński/Górski                0:2 (-9; -8)
Gałęzowski/Mroczek – Siuta/Nieora                         1:2 (-6; 10; -4)
 
Półfinały:
Augustynik/Mata - Kulik/Trzmiel                             0:2 (-8; -10)
Brudziński/Górski - Siuta/Nieora                              0:2 (-9; -8)
 
Mecz o 3 miejsce:
Augustynik/Mata - Brudziński/Górski                        2:0 (11; 13)
 
Finał:
Kulik/Trzmiel - Siuta/Nieora                                    2:0 (11; 14)
 
Oto kolejność końcowa turnieju kadetów:
1. Kulik/Trzmiel
2. Siuta/Nieora
3. Augustynik/Mata
4. Brudziński/Górski
5-8.   Włostowski/Zdrojewski
         Choiński/Komornicki
          Waliński-Trzewik/Żyluk
          Gałęzowski/Mroczek
9-12.  Pawłowski/Kokoszka
          Łukaszewicz/Jaglarski
          Białorudzki/Tucholski
          Choromański/Bujniak
13-16. Grot/Mamla
           Pilecki/Bazylewicz
           Zduńczak/Wypych
           Wnorowski/Czyżewski
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy