Aktualności

08.05.2004

Młodzicy MOS Wola awansowali do finałów Mistrzostw Polski !!!

Po dwóch zwycięstwach z MKS Andrychów i Chemikiem Bydgoszcz siatkarze MOS Wola zapewnili już sobie awans do finałów mistrzostw Polski młodzików.Jutro zagrają o pierwsze miejsce z Jastrzębiem.

Na rozgrywanym w Jastrzębiu turnieju półfinałowym mistrzostw Polski młodzików siatkarze MOS Wola i Jastrzębia zapewnili już sobie awans do finałów mistrzostw Polski.Brawo , gratulacje !!!

Siatkarze MOS-u pokonali w pierwszym meczu gładko 2:0 MKS Andrychów, górując nad rywalem we wszystkich elementach. Jastrzębie pokonało zaś Chemika Bydgoszcz 2:0.
W drugiej, popołudniowej serii spotkań MOS Wola spotkał się z Chemikiem Bydgoszcz. Nasi siatkarze zagrali gorzej niż w poprzednim meczu, natomiast Chemik zagrał znacznie lepiej niż w pierwszym meczu z Jastrzębiem.  Mecz MOS Wola - Chemik Bydgoszcz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 2:1. Walka była ogromna, szczególnie dobrze i ambitnie grali bydgoszczanie, którzy grali o być albo nie być w turnieju.Jastrzębie w swoim drugim meczu pokonało MKS Andrychów 2:0, ale grało słabiej i długimi okresami prowadził nawet Andrychów.

W dniu jutrzejszym mecz MOS - Jastrzębie decydujący o pierwszym miejscu.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy