Drugie zwycięstwo kadetów na mistrzostwach Polski w Pile

Po ciężkim boju MOS Wola pokonał 3:2 AZS Olsztyn w drugim meczu na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Pile.

W drugim meczu na mistrzostwach Polski kadetów w Pile siatkarze MOS Wola odnieśli drugie zwycięstwo.
Tym razem MOS Wola pokonał AZS Olsztyn 3:2 (25:18)(27:29)(25:16)(18:25)(15:10)

Według relacji trenera Grygoruka nasz zespół grał nierówno i to było powodem trudności. Nasza drużyna  miała  zastrzeżenia do decyzji sedziowskich  w końcówce drugiego seta, przegranego 27:29.
W czwartym i do połowy piątego seta nasz zespół grał żle , natomiast ambitni siatkarze AZS Olsztyn grali świtnie w obronie. Dopiero w drugiej części piątej partii zaczął bardzo dobrze funkcjonować blok MOS-u i to zadecydowało o zwycięstwie.
Jutro czeka nas jeszcze sporo nerwów i walka, bo wszystko jeszcze sie może zdarzyć, jak wynika z poniżej zamieszczonej tabeli.

W drugim meczu naszej grupy
Lechia Tom. - Maraton Świnoujście 2:3 (25:17)(14:25)(22:25)(25:20)(05:15)

Tabela po dwóch dniach:

1/ MOS Wola Warszawa  4  6:2
2/Maraton Świnoujście    3  5:5 (210:196)
3/ AZS Olsztyn              3  5:5 (203:218)
4/ Lechia Tomaszów      2  2:6

W drugiej grupie już wyłoniono półfinalistów, ponieważ Metro i AZS Częstochowa mają juz po dwa zwycięstwa, a drużyny z Kedzierzyna po dwie porażki.

Metro Warszawa - MMKS Kedzierzyn Koźle I  3:0
AZS Częstochowa - MMKS Kędzierzyn Koźle II 3:1